All messages

General: Omówienia

Public message

... tak samo jak wczoraj, po 15:30. Link nawet ten sam.

> ... tak samo jak wczoraj, po 15:30. Link nawet ten sam.

General: Drugi dzień – limity czasu

Public message

Limity czasowe w dzisiejszych zadaniach: baj: 1s pac: 5s pod: 4s Wszystko powinno technicznie działać tak samo, jak wczoraj.

> Limity czasowe w dzisiejszych zadaniach: > > baj: 1s > pac: 5s > pod: 4s > > Wszystko powinno technicznie działać tak samo, jak wczoraj.

General: Omówienie zadań

Public message

... będzie przez Google Meet. Link w wydarzeniu, na które powinniście dostać zaproszenie mailowo.

> ... będzie przez Google Meet. Link w wydarzeniu, na które powinniście dostać zaproszenie mailowo.

Waga medianowa (wag): Re: Ciekawe pytanie

Public message

> "Wykonując jak najmniej ważeń, znajdź K-tą monetę" > Czy to znaczy że aby uzyskać 100% punktów za test trzeba wykonać najmniejszą możliwą liczbę ważeń, czy wystarczy zmieścić się w limicie pytań? Wystarczy zmieścić się w limicie.

> > "Wykonując jak najmniej ważeń, znajdź K-tą monetę" > > Czy to znaczy że aby uzyskać 100% punktów za test trzeba wykonać najmniejszą możliwą liczbę ważeń, czy wystarczy zmieścić się w limicie pytań? > > Wystarczy zmieścić się w limicie.

General: Ważne ogłoszenia

Public message

Limity czasowe w zadaniach: kab: 5s ret: 1.5s wag: 2s Macie dostępne 50 zgłoszeń do każdego zadania. Dla każdego zgłoszenia można odsłonić wynik, to jest sprawdzić ile zdobyło punktów poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku w raporcie. Rozwiązania można zgłaszać tylko w C++. Nie ma zliczania instrukcji. Powodzenia!

> Limity czasowe w zadaniach: > kab: 5s > ret: 1.5s > wag: 2s > > Macie dostępne 50 zgłoszeń do każdego zadania. Dla każdego zgłoszenia można odsłonić wynik, to jest sprawdzić ile zdobyło punktów poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku w raporcie. > > Rozwiązania można zgłaszać tylko w C++. Nie ma zliczania instrukcji. > > Powodzenia!