Temat: Heurobójca

Mój program też chodzi cały czas w lewo i w prawo, początkowo odrzuciłem ten algorytm, bo stwierdziłem, że zagłębień w tablicę może być bardzo dużo. Jednak po jakimś czasie do tego powróciłem i obliczyłem, że maks zagłębień to 2000, ale to wtedy jest tablica 1000 elementowa(maksymalnie), więc ich iloczyn jest w granicach "rozsądku". I bez żadnego dowodu założyłem, że przy żadnym teście iloczyn zagłębień i ilości elementów nie przekroczy 2 mln.

Ja jeszcze mam tam pewne usprawnienie. Udało się na setke, mimo że liczyłem na 80.
Ja też mam z pewnym usprawnieniem, ale udało się wycisnąć jedynie 94 (chociaż jak teraz patrzę to mogłem to jeszcze nieco zoptymalizować na 100).
@Konrad Cielecki to ciekawe, bo ja policzyłem programem, że w teście 10d zagłębienie jest równe coś ponad 4000
@Łukasz Wołoszyn Ciekawy test, ale jak sam sobie go wygenerowałeś, to sprawdź czy aby na pewno trzyma się on limitów podanych w treści zadania (1 ≤ n ≤ 1 000 000).
Przecież pisze, że to test 10d,musi być. Ściągnij sobie i sam sprawdź( z plików co masz w menu po lewej)
Nie istnieje test 10d (już tak mnie mylisz, że dwa razy sprawdzałem). Może po prostu mylisz zadania. Jak coś to mi chodzi o BAR. :D
9d, sorki
To najwyraźniej masz jakiś dziwny program, bo mój przechodzi 446 razy w lewo i 446 razy w prawo (zawsze przechodzi tyle samo razy w lewo i w prawo), co w sumie daje 892 przejścia.