All messages

General: Odp: Omówienia

Public message

> Czy omówienia zadań z etapu I będą dostępne na YouTube'ie jak rok temu, i jeżeli tak, to jaki jest przewidywana data ich pojawienia się? Tak, pierwsze omówienia powinny pojawić się po weekendzie.

> > Czy omówienia zadań z etapu I będą dostępne na YouTube'ie jak rok temu, i jeżeli tak, to jaki jest przewidywana data ich pojawienia się? > > Tak, pierwsze omówienia powinny pojawić się po weekendzie.

Nim z utrudnieniem (nim): Odp: Limit pamięci

Public message

> Jaki jest limit pamięci w uruchomieniu próbnym oraz na testach przykładowych w zadaniu nim? Limit pamięci w uruchomieniu próbnym oraz na testach przykładowych w zadaniu NIM wynosi 256MB.

> > Jaki jest limit pamięci w uruchomieniu próbnym oraz na testach przykładowych w zadaniu nim? > > Limit pamięci w uruchomieniu próbnym oraz na testach przykładowych w zadaniu NIM wynosi 256MB.

Hydrorozgrywka (hyd): Drogi

Public message

> Czy drogi z zadania są jednokierunkowe czy dwukierunkowe? W Bajtołach Dolnych wszystkie drogi łączące skrzyżowania są dwukierunkowe.

> > Czy drogi z zadania są jednokierunkowe czy dwukierunkowe? > > W Bajtołach Dolnych wszystkie drogi łączące skrzyżowania są dwukierunkowe.

Nim z utrudnieniem (nim): Re: Zerowa ilość stosów do usunięcia.

Public message

> Czy liczba usuniętych stosów może być równa zero? Tak. "Bajtazar może wskazać niektóre spośród stosów, które zostaną natychmiast usunięte z gry." - może, ale nie musi.

> > Czy liczba usuniętych stosów może być równa zero? > > Tak. > "Bajtazar może wskazać niektóre spośród stosów, które zostaną natychmiast usunięte z gry." - może, ale nie musi.

Korale (kor): Odp: k=1

Public message

> Jeśli k=1, to w pierwszym wierszu należy wypisać 0, a drugi pozostawić pusty, czy wypisać "brak" (jak w tabelce)? Jeżeli k=1, to w pierwszym wierszu należy wypisać 0, a drugi pozostawić pusty.

> > Jeśli k=1, to w pierwszym wierszu należy wypisać 0, a drugi pozostawić pusty, czy wypisać "brak" (jak w tabelce)? > > Jeżeli k=1, to w pierwszym wierszu należy wypisać 0, a drugi pozostawić pusty.

General: Re: Plik ocen

Public message

W dziale "Pliki" opublikowaliśmy testy "ocen" do wstępnego testowania rozwiązań. Przepraszamy za opóźnienie!

> W dziale "Pliki" opublikowaliśmy testy "ocen" do wstępnego testowania rozwiązań. Przepraszamy za opóźnienie!

General: Odp: uruchomienia próbne

Public message

> Czy jest również limit na ilość uruchomień próbnych? Tak – istnieje osobny limit 10 zgłoszeń próbnych do każdego zadania.

> > Czy jest również limit na ilość uruchomień próbnych? > > Tak – istnieje osobny limit 10 zgłoszeń próbnych do każdego zadania.