Temat: Wyniki w zadaniu podzielność

Dzień dobry, wysłałam zadanie Podzielność i jest napisane, że nie ma żadnych błędów.
Test Wynik Czas Wynik
0a OK 0.02s / 2.00s 0 / 0
0b OK 0.02s / 2.00s 0 / 0
0c OK 0.02s / 2.00s 0 / 0
0d OK 0.02s / 2.00s 0 / 0
0e OK 0.12s / 2.00s 0 / 0
Jednak za prawidłowe rozwiązanie uzyskałam 76 punktów. Na ile ja wiem, za każde zadanie można uzyskać max. 100 punktów.
Zgłoszenie 641254.
Dziękuję, pozdrawiam.
Są także tzw. "testy ukryte". Nie widać przy nich wyników. Twój kod nie zdaje niektórych testów.
Wyniki, które widzisz w trakcie trwania konkursu, dotyczą tylko testów przykładowych. Za testy przykładowe nie ma przyznawanych punktów. O liczbie punktów decydują WYŁĄCZNIE ostateczne testy, czyli te, których nie widać. W zasadzie można by np. w zadaniu artykuły prawne wypisać dla żartu na wyjściu "lubie placki" w przypadku gdy na wejściu jest liczba 3 (tak jest w teście art0a). System liczy punkty tylko z tych ukrytych testów, więc na jednym z tych widocznych można nawet celowo dać złą odpowiedź, a i tak będzie 100 punktów (przez przypadek raczej się nie zdarza, że coś nie przechodzi testu przykładowego, a przechodzi wszystkie inne, raczej odwrotnie).

Dopiero po zakończeniu I etapu można zobaczyć wyniki wszystkich testów oraz to, co było na wejściu i co powinno być (lub w przypadku zadań o wielu rozwiązaniach mogłoby być jako poprawna odpowiedź) na wyjściu.