Temat: Błąd podczas wysyłania odpowiedzi

Podczas uruchomienia próbnego wszystkie testy przechodzą mi bez najmniejszego problemu, lecz podczas wysyłania odpowiedzi zwraca mi komunikat, że wszystko źle. Ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?
Wyświetla się „Błąd kompilacji/wykonania” czy coś podobnego? Czy „Zła odpowiedź”?
Możliwe, że Twój program po prostu zwraca niepoprawną odpowiedź. Uruchomienie próbne sprawdza jedynie czas wykonania i to, czy program się nie „wykrzacza”, więc nawet jeśli odpowiedź będzie zła, uruchomienie próbne będzie miało status OK.
Istnieje też druga możliwość: program źle wczytuje wejście. Jeśli użyłeś własnego testu na uruchomieniu próbnym, mógł on być nieco inaczej sformatowany i nie powodować błędu w programie. Lub, być może, program wczytuje wejście źle, ale bez błędu kompilacji/wykonania, i daje złą odpowiedź, ponieważ np. wczytane dane są niekompletne.

Pozdrawiam ^^
@Ewelina Włodarska Dziękuję, w moich programach umieściłem nagłówki typu: "podaj n i k\n" po ich usunięciu wszystko działa
@Ewelina Włodarska, czy można się odwołać do poszczególnych zadań, lub czy zadania wstępnie sprawdzone błędne będą sprawdzane.
Wszystkie rozwiązania są oceniane na pełnych testach, niezależnie od wyników wstępnego sprawdzania.