Temat: Zadanie TAP

Jak wiadomo czas na robienie zadań się kończy, a jak zauważyłem w niektórych przeglądarkach nie wyświetla się chyba poprawnie lista zadań. W części przeglądarek nie jest wyświetlane zadanie Tapczany i w związku z tym część osób może w ogóle nie wiedzieć o tym zadaniu. Do zadania trzeba się dostawać poprzez link bezpośredni. Ja skopiowałem pdf-a z treścią zadania i wsadziłem na swojego dropboxa, tu macie link:

https://www.dropbox.com/s/nmearn7wcoq41iz/tap.pdf

Słyszałem też, że według nieoficjalnych informacji zadanie Tapczany będzie liczone dodatkowo tzn. nie będzie uwzględniane przy liczeniu standardowego progu 50% wszystkich punktów, ale robiąc je można dostać spore premie punktowe.

W sumie zadanie jest proste i łatwo jest dostać parę punktów więcej, a wydaje mi się, że nie wszyscy mogą o nim wiedzieć.
Hmm... Też wcześniej słyszałem o tych tapczanach, ale nigdzie nie mogłem i znaleźć. Dzięki za podesłanie, na pewno zrobię, a punktów nigdy za wiele :)
Ale co ma treść zadania wspólnego z tapczanami? Poza tym, jakim prawem PDF był utworzony przy użyciu Winworda?
Ech... Trzeba było od razu psuć innym zabawę? Może nie każdy by wychwycił różnice...
Nie trollujta biedaków, którzy myślą, że to poprawna treść. :< Przecie jaki Jaś? Czy kiedykolwiek był jakiś Jaś w zadanku z OIa? - Marna podróbka zadanka.

Zadanko (prawdziwe, poprawne) istnieje, wystarczy chwilkę poszukać.
Zrobiłem zadanko, można prosić o testy?

Edit:// Fck jednak nie mieszczę się w pamięci..
Paczkę z testami wrzucałem tutaj: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oi21-1/forum/2/79/#forum-post-425

Ale jak napisała Ewa Zielińska pierwszy post to pewnie troll, bo na pewno nie jest to treść do Tapczanów ;).
Czy dla testu przykładowego nie powinno wyjść -∞ ? ;) Chyba mój algorytm jest niepoprawny :(
Mi wyszło (-∞)*π
Szczerze mówiąc, chciałem sobie dla żartu rozpisać to zadanie, ale zaciąć można się już na pierwszych zdaniach. Powiedzcie mi... ile liczb π podniesione do entej potęgi daje wam wielokrotność trójki? Zero? Gratulacje, macie rację.

Gratuluje też autorowi zadania pomysłowości, ale niech następnym razem sprawdza co pisze.