Temat: SĄ WYNIKI

429 :P
400
431
Nie ma to jak brut wykładniczy do węża wchodzący na 31 ;)
Jak bardzo te wstępne oceny zadań mogą się różnić od ostatecznych ocen?
Mało bardzo
Wydaje mi się że niczym, chyba że złożysz reklamację.
Wie ktoś kiedy będzie można pobrać testy ?
309
248 - znając moje szczęście dadzą próg 250 :)
278 (...), 4 głupie błędy. Jeden to chyba najgłupszy z możliwych, zrobić zadanie dobrze i skończyć return 1 (w 20% przypadków, akurat tak się trafiło że niemal w każdym zestawie się taki pojawił) w main() xD. Mimo wszystko powinno wystarczyć.
248 przejdzie na pewno :P
300 - za zadanka BAR, HOT i KUR
12 pkt, no cóż, przerzucam się na Olimpiadę Wiedzy Biblijnej ;)
384 Nie wyifowałem w kurierach 1 1 1 1 :P
I w barach 10 ucięte

@Piotr Muras testy dostępne w plikach
127 - nieźle jak na humanistę, który swój pierwszy program w C++ napisał w maju tego roku, a o istnieniu STL-a dowiedział się w lipcu :D czuję się taki dumny :3
408 - coś zepsułem w klockach (88 pkt.) : p
237, oby obniżyli progi...
579 z zadaniem TAP
330 - Bar, klocki, hotele na 100 oraz brutalny brut do kurierów robiony w nocy z niedzieli na poniedziałek przed deadlinem.

Przy okazji chciałbym pozdrowić Mamę, Tatę, wszystkich, którzy przyczynili się do mojego sukcesu oraz tych, którzy rozwiązywali zadania w ostatni weekend przed terminem.
337pkt, ciekawe jaki próg dadzą.
bar, hot po 100 kur 30 wąż 35 i klocki na 74 co daje 339ptk.
@Jakub Janowski skrynszot?
@Bruno Pitrus
proszę http://i.imgur.com/fVT5LOn.png
NICE, ale i tak słabo, ja mam za TAP 122 pkt., a bez tego zadania to trochę słabo 175 pkt. (klocki tylko na 38)
ma ktoś 100 za węża?
402, próg obstawiam dalej 150-200 choć może bliżej tych 200
@Jakub Szymon Stanecki mają niektórzy ;)
a wyniki bruta wykładniczego do węża koło 30 to miłe zaskoczenie, ciekawe czy zostawią nam tyle
260 - nieźle jak na nooba. :)
@Gabriela, a czemu by mieli nie zostawić?:) przecież te wyniki są już ostateczne chyba, że komuś pozytywnie rozpatrzą reklamację?
I wchodząc w Moje zgłoszenia jest nawet napisane: "Raport ostatecznego sprawdzania". :P
@Jakub Stanecki - tak, jurorzy mają 100 za węża :D - a tak swoją drogą to wątpie żeby ktoś miał więcej niż 77 punktów :-)
No cóż, 232 tylko, a liczyłem na 300+. Najbardziej zrąbałem kurierów, bo dostałem tylko 15 punktów. Do tego doszły około 30-punktowe cięcia za hot i bar. Mógłbym pewnie dostać za nie kolejne 20-40 punktów, jakbym pooptymalizował pół godziny... No nic, na przyszłość nie będę się lenił :D