Temat: "Wstępne sprawdzanie: błąd"

Kiedy wysyłam rozwiązanie (zadanie PIE, C++) wyskakuje mi coś takiego. Ktoś wie, co to dokładnie oznacza? W uruchomieniach próbnych dostaję 'OK', ręcznie sprawdzany program też zdaje się działać bez zarzutów.
Uruchomienie próbne nie sprawdza poprawności wyjścia, tylko działanie programu. Kliknij w zgłoszenie aby dowiedzieć się o błędzie więcej.
Najprawdopodobniej działanie programu kończy się błędem (np. dla większych danych, niż przy uruchomieniu próbnym), albo wypisujesz niepoprawną odpowiedź, czy zbędne znaki.
Upewnij się, że Twój program zwraca doprą odpowiedź dla wszystkich testów ocen (są one do pobrania w zakładce pliki) i nie wypisuje żadnych zbędnych (w tym diagnostycznych, przez std::cout) danych.
Tak poza tym, polecam używanie do diagnozowania działania programu std::cerr, jeśli komuś nie chce się sięgać po debuger, oczywiście.
Nie zorientowałem się, że na te zgłoszenia da się kliknąć, wielkie dzięki (program okazał się nie działać dla ocen3).
Ale jeżeli otrzymuję dokładnie ten komunikat i program przekracza limit czasu dla ocen3 to będzie sprawdzony, tylko nie uzyskam maksymalnej ilości punktów, tak? Komunikat "wstępne sprawdzanie: błąd" sugeruje, że rozwiązanie zostało odrzucone na wstępie.
Nie wiem co to sugeruje, ale oznacza, że program nie przeszedł pomyślnie testów przykładowych lub testów oceniania wstępnego.
Tak. Jest możliwość dostania części punktów za program, który zmieści się we wszystkich limitach tylko części grup. Dlatego też są podane różne ograniczenia (np. n < 16 za 15% punktów). Nie zaliczenie testu ocen3 nie uniemożliwia dostania punktów za zadanie.
Nie, nie ja to powinienem pisać.