Temat: Wrzuci ktoś paczki testów?

Jak w temacie, wrzuci ktoś paczki testów do potwierdzenia?
Z wszystkimi możliwymi outami, bez outów? A może jeszcze inaczej?
Najlepiej ze wszystkimi outami, jeśli ktoś może.
Jan Omeljaniuk: Dzięki za testy. Na małych i średnich czasy rzędu tysięcznej sekundy. Duże chcą pobierać się 2h. to je sobie odpuszczę.

Michał Górniak: Z tymi wszystkimi możliwymi outami to był żart. Lepiej skorzystaj z testów Janka i podaj swoje outy. Albo wygeneruj własne testy i wrzuć ze swoimi outami. Pewnie ktoś Ci potwierdzi.
Zastanawia mnie czemu ludzie wciąż używają takich stron skoro skoro są usługi typu SkyDrive…
Hmm, mam prośbę, wrzuciłby ktoś swoje testy ze swoimi outami? Bo ja jakoś nie umiem tych outów generować, a chciałbym sprawdzić zadanie. Albo ktoś mógłby wrzucić tylko swoje outy do tych testów co są powyżej?
Bruno Pitrus: Nie rozumiem w czym takie strony są gorsze? Nie wymagają rejestracji (tak to plus), speedyshare nie rzuca Ci na pół ekranu obrazka telefonu z jakimś dzieciakiem. (Właśnie wszedłem w pierwszy link wyszukiwania Google dla "SkyDrive" i zostałem odrzucony natłokiem reklam/obrazków/cokolwiek a najistotniejszy wydawał się jakiś dzieciak na telefonie). Na speedyshare nie jest wymagane zaakceptowanie skryptów serwerów trzecich.
I w sumie szczerze zastanawiam się, dlaczego miałoby mi opłacać się zakładać konto gdzieś aby wgrywać testy na forum OIa.
Dominik Klemba: Nie byłem w stanie ściągnąć tych dużych testów, prędkość była rzędu 20KB/s i co chwila przerywało połączenie, a ta strona ewidentnie nie umożliwia wznawiania ściągania. Choć zastanawiam się teraz, czy nie o to właśnie autorowi chodziło…
Jak wrócę ze szkoły to Wam wrzucę duże testy na jakiś normalny hosting. I również prosiłbym o outy :)
Tutaj są moje outy do małych testów:
https://db.tt/HjkjA4d4 NIEPOPRAWNE

Nie jestem nich ani trochę pewny więc dobrze by było jakby ktoś potwierdził/zaprzeczył :)

//Jeśli testy się okażą poprawne i będzie potrzeba to mogę wrzucić średnie i duże.
@Michał Praszmo: Nie potwierdzam tych outów, zaprzeczenia nie zaryzykuję - na taki format wejścia musiałem zmienić trochę kodu i mogłem coś zepsuć, bo robiłem to na szybko... albo mogę po prostu wszystko mieć źle.
@Dominik Klemba A czy niektóre się nie zgadzają, czy wszystkie po kolei?
Jaki format byłby dogodniejszy?
Michał Praszmo: Tak Pi razy drzwi to do dziesięciu procent nie przechodzi u mnie testów, ale (ponownie zaznaczę) równie dobrze może to być wina jakichś zmian na potrzeby sprawdzenia tych plików. Może ktoś inny się jeszcze wypowie.
Dogodniejszy format to program w Cpp, ale z oczywistych przyczyn *nie* jest on dozwolony.
Wydaje mi się, że niektóre outy są błędne, np. 9994, albo ja czegoś nie zrozumiałem w zadaniu.
Potwierdzam, outy są błędne. Nie sugerować się nimi!
Wrzuci ktoś inny outy?
Moje outy do małych i średnich testów:
https://drive.google.com/open?id=0B50mQaJA_PcPV3Zwek55bU95Ums&authuser=0
Nie jestem ich pewny.
Patryk Owczarek: Nie potwierdzam.
Przykładowe out-y do testów:
http://speedy.sh/xtxg8/outy.rar

Ktoś chętny do wygenerowania wszystkich możliwych? :)

+ Również nie potwierdzam outów Patryka.
Jan Omeljaniuk: Potwierdzam.

@Bruno Pitrus: Cóż, to świadczy tylko przeciwko konkretnej stronie, nie wszystkim takim. Ogólnie można by po prostu poszukać jakiegoś sensownego serwera do hostowania plików, ale to kosztuje czas. Tylko na OIa mi się nie opłaca szukać. Na co dzień nie potrzebuję publicznego serwera do wymiany plików.
Możemy też(to znaczy, ja już nie...) od przyszłego roku wymieniać się testami przez torrenty. ;)
Zupladuje ktoś tę paczkę dużych inów na jakiś inny hosting?
Dziękuję.