Temat: Treść zadania sobie przeczy

Według mnie treść tego zadania jest źle napisana ponieważ:
"aby był w stanie wygrać niezależnie od ruchów Bajtoniego"
"jeśli Bajtazar może wygrać"

Jak odnajdziecie sobie te fragmenty w zadaniu to się wam rozjaśni. Według pierwszego fragmentu poszukujemy skrzyżowania z którego MUSI wygrać, a patrząc na drugi szukamy skrzyżowania z którego tylko MOŻE wygrać.

Analizując przykład podany w zadaniu wynika, że w rozpoczynając z skrzyżowania 4 lub 5 może zarówno wygrać jak i przegrać. A w odpowiedzi dla 4 jest 2 a dla 5 jest 1
Wydaje mi się, że obowiązuje tutaj niepisane założenie, że obydwie ekipy zawsze grają optymalnie i nigdy nie działają na swoją szkodę. Chociaż faktycznie takiego zapisu w treści nie znalazłem.
Bajtazar (zaczynający) ma mieć 100% pewności, że wygra (wg pierwszej części polecenia). Idąc dalej w tym kierunku, powinniśmy dla przykładu z PDF'a z zadaniem otrzymać wyjście 1,1,1,2,2,2, natomiast w zadaniu otrzymujemy wyjście 1,1,1,2,1,2, gdzie z wierzchołka 5 istnieje możliwość przegrania idąc ścieżką przez wierzchołki 5,4,3,6,5. Jak należy rozumieć to polecenie, aby otrzymać wynik wzorcowy?
Dla wierzchołka numer 5 odpowiedzią jest 1, ponieważ 1 oznacza że Bajtazar MA strategię wygrywającą.