All messages

Ogólne: Potyczki Algorytmiczne 2018

Publiczne ogłoszenie

Ogłoszenie dla tych, którym po I etapie jeszcze mało: Ruszyła rejestracja na Potyczki Algorytmiczne 2018. Rundy zdalne odbędą się w dniach 10-16 grudnia, a finał na początku stycznia 2019 w BUW w Warszawie. Zachęcamy do szlachetnej rywalizacji o tytuł Algorytmistrza roku! Więcej informacji na stronie https://potyczki.mimuw.edu.pl

Podciągi (pod): Ponowna ocena rozwiązań

Publiczne ogłoszenie

W zadaniu Podciągi program sprawdzający mylnie klasyfikował ciągi o długości dokładnie 1000 jako błędne. Program sprawdzający został poprawiony, a wszystkie rozwiązania zostały ocenione ponownie. Ostateczne wyniki zatwierdzi Komitet Główny na posiedzeniu w piątek.

Ogólne: Ponowna ocenna zgłoszeń ze statusem "System Error"

Publiczne ogłoszenie

Z powodu problemów technicznych, nieliczne zgłoszenia miały status "System Error" (w skrócie "SE") na niektórych testach przykładowych lub na całym zgłoszeniu. Naprawiliśmy błąd i oceniliśmy te zgłoszenia ponownie. Prosimy jeszcze raz spojrzeć na status testów przykładowych. Przepraszamy za problem.

Ogólne: Raporty wstępne

Publiczne ogłoszenie

Zwracamy uwagę, że każdy uczestnik może zobaczyć szczegółowy raport swojego zgłoszenia na wstępnych testach (przykładowe+ocen), poprzez kliknięcie w godzinę jego wysłania na liście zgłoszeń.

Ogólne: Przedłużenie I etapu o jeden dzień

Publiczne ogłoszenie

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zawody I etapu zostały przedłużone do 13 listopada. Nowy termin zakończenia znajduje się już w Zasadach organizacji zawodów.

Ogólne: Przekroczenie limitu pamięci

Publiczne ogłoszenie

Istnieje osobny komunikat o przekroczeniu limitu pamięci (MLE), ale czasami przekroczenie limitu pamięci może objawić się komunikatem o błędzie wykonania (RE).

Ogólne: Flagi kompilacji w paczce ocen na Linuxa

Publiczne ogłoszenie

W skrypcie do automatycznej oceny rozwiązań na Linuxie (skrypt ocen) znajdowały się nieaktualne flagi. Uaktualniliśmy je, a ponadto dodaliśmy flagę `-m32`, aby na wszystkich komputerach program wyjściowy miał 32 bity (tak jak na sprawdzaczkach). Mamy nadzieję, że pomoże to Wam w ocenie wydajności napisanego rozwiązania. Architektura może mieć wpływ na czasy. W celu pozbycia się tej flagi, prosimy o otworzenie pliku `ocen-linux/bin/compile` i podążanie za instrukcją przy odpowiedniej linii.

Klubowicze 2 (klu): Odp: Podział

Publiczne ogłoszenie

> Czy każdy klubowicz musi należeć do dokładnie jednego z zespołów? Tak

Ogólne: Limit uruchomień próbnych

Publiczne ogłoszenie

Istnieje limit uruchomień próbnych, wynoszący 20 uruchomień na zadanie

Ogólne: Poprawione paczki ocen

Publiczne ogłoszenie

W dziale Pliki dostępne są nowe wersje paczek ocen. Poprawiony został znikający test trzeci w zadaniu nie oraz niepoprawna konfiguracja do tegoż zadania. Bardzo przepraszamy i prosimy o pobranie nowej wersji paczki.

Ogólne: Testy "ocen"

Publiczne ogłoszenie

Testy przykładowe razem z testami ocen są już dostępne do pobrania z działu Pliki.