All messages

General: Potyczki Algorytmiczne 2018

Public message

Ogłoszenie dla tych, którym po I etapie jeszcze mało: Ruszyła rejestracja na Potyczki Algorytmiczne 2018. Rundy zdalne odbędą się w dniach 10-16 grudnia, a finał na początku stycznia 2019 w BUW w Warszawie. Zachęcamy do szlachetnej rywalizacji o tytuł Algorytmistrza roku! Więcej informacji na stronie https://potyczki.mimuw.edu.pl

> Ogłoszenie dla tych, którym po I etapie jeszcze mało: Ruszyła rejestracja na Potyczki Algorytmiczne 2018. Rundy zdalne odbędą się w dniach 10-16 grudnia, a finał na początku stycznia 2019 w BUW w Warszawie. Zachęcamy do szlachetnej rywalizacji o tytuł Algorytmistrza roku! Więcej informacji na stronie https://potyczki.mimuw.edu.pl

Podciągi (pod): Ponowna ocena rozwiązań

Public message

W zadaniu Podciągi program sprawdzający mylnie klasyfikował ciągi o długości dokładnie 1000 jako błędne. Program sprawdzający został poprawiony, a wszystkie rozwiązania zostały ocenione ponownie. Ostateczne wyniki zatwierdzi Komitet Główny na posiedzeniu w piątek.

> W zadaniu Podciągi program sprawdzający mylnie klasyfikował ciągi o długości dokładnie 1000 jako błędne. Program sprawdzający został poprawiony, a wszystkie rozwiązania zostały ocenione ponownie. Ostateczne wyniki zatwierdzi Komitet Główny na posiedzeniu w piątek.

General: Ponowna ocenna zgłoszeń ze statusem "System Error"

Public message

Z powodu problemów technicznych, nieliczne zgłoszenia miały status "System Error" (w skrócie "SE") na niektórych testach przykładowych lub na całym zgłoszeniu. Naprawiliśmy błąd i oceniliśmy te zgłoszenia ponownie. Prosimy jeszcze raz spojrzeć na status testów przykładowych. Przepraszamy za problem.

> Z powodu problemów technicznych, nieliczne zgłoszenia miały status "System Error" (w skrócie "SE") na niektórych testach przykładowych lub na całym zgłoszeniu. > Naprawiliśmy błąd i oceniliśmy te zgłoszenia ponownie. > Prosimy jeszcze raz spojrzeć na status testów przykładowych. > Przepraszamy za problem.

General: Raporty wstępne

Public message

Zwracamy uwagę, że każdy uczestnik może zobaczyć szczegółowy raport swojego zgłoszenia na wstępnych testach (przykładowe+ocen), poprzez kliknięcie w godzinę jego wysłania na liście zgłoszeń.

> Zwracamy uwagę, że każdy uczestnik może zobaczyć szczegółowy raport swojego zgłoszenia na wstępnych testach (przykładowe+ocen), poprzez kliknięcie w godzinę jego wysłania na liście zgłoszeń.

General: Przedłużenie I etapu o jeden dzień

Public message

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zawody I etapu zostały przedłużone do 13 listopada. Nowy termin zakończenia znajduje się już w Zasadach organizacji zawodów.

> Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zawody I etapu zostały przedłużone do 13 listopada. Nowy termin zakończenia znajduje się już w Zasadach organizacji zawodów.

General: Przekroczenie limitu pamięci

Public message

Istnieje osobny komunikat o przekroczeniu limitu pamięci (MLE), ale czasami przekroczenie limitu pamięci może objawić się komunikatem o błędzie wykonania (RE).

> Istnieje osobny komunikat o przekroczeniu limitu pamięci (MLE), ale czasami przekroczenie limitu pamięci może objawić się komunikatem o błędzie wykonania (RE).

General: Flagi kompilacji w paczce ocen na Linuxa

Public message

W skrypcie do automatycznej oceny rozwiązań na Linuxie (skrypt ocen) znajdowały się nieaktualne flagi. Uaktualniliśmy je, a ponadto dodaliśmy flagę `-m32`, aby na wszystkich komputerach program wyjściowy miał 32 bity (tak jak na sprawdzaczkach). Mamy nadzieję, że pomoże to Wam w ocenie wydajności napisanego rozwiązania. Architektura może mieć wpływ na czasy. W celu pozbycia się tej flagi, prosimy o otworzenie pliku `ocen-linux/bin/compile` i podążanie za instrukcją przy odpowiedniej linii.

> W skrypcie do automatycznej oceny rozwiązań na Linuxie (skrypt ocen) znajdowały się nieaktualne flagi. Uaktualniliśmy je, a ponadto dodaliśmy flagę `-m32`, aby na wszystkich komputerach program wyjściowy miał 32 bity (tak jak na sprawdzaczkach). > Mamy nadzieję, że pomoże to Wam w ocenie wydajności napisanego rozwiązania. Architektura może mieć wpływ na czasy. > W celu pozbycia się tej flagi, prosimy o otworzenie pliku `ocen-linux/bin/compile` i podążanie za instrukcją przy odpowiedniej linii.

Klubowicze 2 (klu): Odp: Podział

Public message

> Czy każdy klubowicz musi należeć do dokładnie jednego z zespołów? Tak

> > Czy każdy klubowicz musi należeć do dokładnie jednego z zespołów? > > Tak

General: Limit uruchomień próbnych

Public message

Istnieje limit uruchomień próbnych, wynoszący 20 uruchomień na zadanie

> Istnieje limit uruchomień próbnych, wynoszący 20 uruchomień na zadanie

General: Poprawione paczki ocen

Public message

W dziale Pliki dostępne są nowe wersje paczek ocen. Poprawiony został znikający test trzeci w zadaniu nie oraz niepoprawna konfiguracja do tegoż zadania. Bardzo przepraszamy i prosimy o pobranie nowej wersji paczki.

> W dziale Pliki dostępne są nowe wersje paczek ocen. Poprawiony został znikający test trzeci w zadaniu nie oraz niepoprawna konfiguracja do tegoż zadania. Bardzo przepraszamy i prosimy o pobranie nowej wersji paczki.

General: Testy "ocen"

Public message

Testy przykładowe razem z testami ocen są już dostępne do pobrania z działu Pliki.

> Testy przykładowe razem z testami ocen są już dostępne do pobrania z działu Pliki.