Temat: Dzień dobry

No siema
siema
dobry wieczór
Dzieńdoberek
Dobry wieczór
Hey
Olimpiada informatyczna to moja pasja
hello there
Cześć
Hejka
Szczęść boże
Eluwina
- Jak to jest być skrybą, dobrze?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
suwres, przybywam z przyszłości
witam wszystkich
Witam
Dzień dobry.
Witam
Dzień dobry!
czesc
dobry wieczor!
dobry wieczor!
Dzień dobry!
- Jak to jest być olimpijczykiem, dobrze?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy debuggowalem rozbicie przez centroid. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe debuggowania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy implementuje sie chinskie algosy, nawet pozornie proste, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie OI'a, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład klepie 1 etap, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby klepac... znaczy... jajco geo.
General Piotr Rodziewicz.
co za głąb zgłasza monolog skryby
Pozdrawiam
kto pisze w 2022 łapka w górę👍👍
Cześć cześć :)
Hej