All messages

General: Początek tury otwartej

Public message

Rozpoczynamy turę otwartą zawodów I stopnia. W tym roku czeka na Was pięć zadań programistycznych, które należy rozwiązać w C++ lub Pythonie: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oij16-1/p/. Przypominamy, że do każdego zadania jest limit 25 zgłoszeń. Dla zadań z tej tury można dodatkowo 10 zgłoszeń "odsłonić", to znaczy poznać swój wynik na wysłanym zgłoszeniu. Można to zrobić po kliknięciu na dane zgłoszenie (na godzinę wysłania zgłoszenia). Za każde zadanie można zdobyć maksymalnie 100 punktów. Wynikiem za zadanie jest maksimum wśród wszystkich zgłoszeń do tego zadania (także nieosłoniętych). Więcej informacji można znaleźć na stronie oij.edu.pl. W szczególności polecamy Przewodnik, w którym znajduje się opis całych zawodów (https://oij.edu.pl/zawodnik/przewodnik/) oraz krótki film pokazujący jak wysyłać zadania w SIO2 (https://oij.edu.pl/zawodnik/zadania/wysylanie). Powodzenia!

General: Wyniki testu wiedzy

Public message

Wyniki testu powinny być dostępne pod adresem https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oij16-1/submissions/. Jeżeli nie widzą Państwo wyników swojego testu oznacza to, że nasz system nie zarejestrował wysłania testu (głównym powodem może być nie wysłanie testu przed końcem czasu). W takim przypadku, jeżeli jeszcze nie skontaktowali się Państwo z nami, prosimy o wysłanie pytania przez zakładkę "Pytania i ogłoszenia", opisując sytuację. Każdy przypadek będziemy rozpatrywali osobno w trybie reklamacji, dlatego sprawdzenie i zweryfikowanie może niestety chwilę potrwać, prosimy zatem o cierpliwość.

General: Koniec podejścia pierwszego do testu wiedzy

Public message

Dziękujemy za udział w teście. Wyniki indywidualne pojawią się o 12:00. Na naszej stronie internetowej (oij.edu.pl) umieścimy także odpowiedzi do testu z krótkim komentarzem. Przypominamy że drugie podejście do testu będzie możliwe 13 listopada 2021 (sobota) o godz. 18:00. Test jest jedynie częścią zawodów I stopnia OIJ, należy rozwiązać zadania programistyczne. Pierwsze zadania pojawią się w SIO 26 października 2021 (we wtorek).

General: Pozostało mniej niż 10 minut do końca testu

Public message

System nie będzie akceptował zgłoszeń po czasie, dlatego prosimy kliknąć guzik "Wyśłij" przed upływem czasu (11:50).

General: Testy w wersji PDF

Public message

W przypadku problemów z wyświetlaniem wyrażeń arymetycznych lub obrazków, w dziale Pliki (https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oij16-1/files/) dostępne są testy w plikach PDF. Polecamy także sprawdzić test w innej przeglądarce, jeżeli jest taka możłiwość.

General: Opóźnienie

Public message

Przewidujemy 10 minutowe opóźnienie rozpoczęcia testu. Za utrudnienia przepraszamy.