All messages

General: Zadania dostępne w serwisie Szkopuł

Public message

Zadania z rund zdalnych dostępne są już do rozwiązywania w serwisie Szkopuł: https://szkopul.edu.pl/task_archive/pa/

General: Ranking i koszulki za rundę piątą

Public message

Rankingi zostały odsłonięte. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej edycji Potyczek! Tradycyjnie, koszulki Potyczek trafią do pierwszych 256 osób z rankingu B. Dodatkowo, koszulki w ostatniej rundzie wylosowali: marwlod, bebidek, fenix86, misias, zossowska.

General: Finaliści Potyczek Algorytmicznych 2019

Public message

Oto lista finalistów Potyczek Algorytmicznych 2019. Próg w tym roku wyniósł 81 punktów. Gratulujemy! 1. Jan Tabaszewski 2. Krzysztof Potępa 3. Maciej Wawro 4. Tomek Czajka 5. Konrad Paluszek 6. Maciej Hołubowicz 7. Marek Sommer 8. Krzysztof Maziarz 9. Łukasz Kondraciuk 10. Bartosz Kostka 11. Adam Górkiewicz 12. Anadi Agrawal 13. Mateusz Rzepecki 14. Tomasz Nowak 15. Artur Kraska 16. Konrad Czapliński 17. Michał Staniewski 18. Adam Zyzik 19. Dawid Jamka 20. Adam Pawłowski Finał odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19.01.2020. Wszystkich zakwalifikowanych prosimy o jak najszybsze potwierdzenie udziału przez dział "Pytania i ogłoszenia", do czwartku 19 grudnia 2019, do godziny 23:59. Do zobaczenia na finale!

General: Parę słów od Google

Public message

Poniżej załączamy kilka słów od naszego partnera - firmy Google. Hi, I hope you are doing well! We would like to stay in touch with you, hope you do too! Interested in hearing from us? Please register below and include your CV where possible and get the chance to hear about different student opportunities and events in the future. Register: https://events.withgoogle.com/google-at-potyczki-algorytmiczne/registrations/new/ Opportunities We accept applications on a rolling basis for full-time roles. We encourage participants to apply when they feel prepared to interview. The earlier you apply, the better! In case you are interested in different opportunities, please explore careers.google.com. Coding Competitions If you want more opportunities to connect with Google, consider participating in Hash Code, one of our team programming competition for students and professionals around the world that will open in early 2020. Learn more about all of our coding competitions at g.co/codingcompetitions. Please do not hesitate to reach out to cee-tech-students@google.com if you have any questions. See you soon! Niki on behalf of University Programs Team

General: Zakończenie rund zdalnych

Public message

Zakończyła się ostatnia runda tegorocznych Potyczek Algorytmicznych. Wszystkim dziękujemy za wytrwałą walkę do samego końca! Wasze prywatne wyniki powinny ukazać się już za kilka chwil. Ranking, lista osób które zdobyły koszulki oraz najważniejsze - lista finalistów, zostanie ogłoszona zgodnie z regulaminem we wtorek o godz. 20:00.

General: Ranking oraz koszulki za rundę drugą i czwartą

Public message

Ranking rundy czwartej już się pojawił. Koszulki trafiają do: skrzypl1, Lupus, Nzn1, fruwajacybyk, bomo Nasz ekipa techniczna zajęła się już problemami ze statusem "Naruszenie reguł" i wszystkie zgłoszenia powinny być już ocenione ponownie. Pozwala nam to zatem rozdać koszulki za rundę drugą. Trafią one do: pd, grzesiug, klamathix, JacekJurewicz, KaMyLuS Przypominamy, że na rundę piątą macie cały weekend, więc na następną aktualizację będziecie musieli poczekać trochę dłużej. Mamy nadzieję, że zadania w miły sposób zajmą wam czas. Powodzenia!

General: Wyniki czwartej rundy

Public message

Sprawdzaczki już uporały się ze zgłoszeniami z czwartej rundy, zatem możecie obejrzeć swoje wyniki. Zgodnie z poprzednią wiadmością, ranking i koszulki - w południe.

General: Sprawdzanie rundy czwartej

Public message

Źle oszacowaliśmy czas sprawdzania i jednak jeszcze trochę to potrwa. Prosimy o cierpliwość, rano wyniki powinny już być widoczne.

General: Koniec rundy 4.

Public message

Zakończyła się czwarta runda! Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, szczególnie w ostatnich kilku godzinach, więc kolejka zgłoszeń do sprawdzania trochę nam urosła. Mamy nadzieję, że wszystko zdąży się sprawdzić przed trzecią w nocy i jak tylko to nastąpi udostępnimy wam wasze indywidualne wyniki. Ranking i losowanie koszulek, jak zwykle o 12:00.

General: Ranking i koszulki za rundę trzecią

Public message

Ranking biorący pod uwagę trzecią rundę właśnie się pojawił, koszulki trafiają do: Heniek, Pawell, snufkin, tc, miodziu. Szczęśliwcom gratulujemy, a wszystkim życzymy powodzenia - walka nadal trwa!

General: Początek rundy piątej

Public message

Zaczynamy rundę weekendową! Ostatnie cztery zadania rund zdalnych pojawiły się na SIO. Wśród nich możecie znaleźć zadanie interaktywne "Sonda", do którego nie ma uruchomień próbnych, ale za to w dziale Pliki znajduje się przykładowa bliblioteka służąca do lokalnego testowania waszych rozwiązań. Powodzenia!

General: Prywatne wyniki z rundy trzeciej

Public message

Wszystkie wasze zgłoszenia z rundy 3 są sprawdzone i udostępnione. Ranking i koszulki standardowo jutro o 12. Problem z RV z drugiej rundy nadal nie został rozwiązany, nasza ekipa techniczna cały czas ciężko nad nim pracuje. Możecie być spokojni, że w ostatecznym rankingu będą odpowiednie wyniki waszych zgłoszeń. Jeszcze raz bardzo przepraszamy poszkodowanych.

General: Koniec rundy 3.

Public message

Zakończyła się trzecia runda! Niestety, ze względu na problemy techczniczne, nie możemy zagwarantować, że wyniki pojawią się przed porankiem. Miłej nocy i powodzenia z wciąż trwającą czwartą rundą. Natomiast runda weekendowa startuje o 9 rano!

General: Trwająca awaria systemu sprawdzającego

Public message

Podejrzewamy że problem jest powodowany przez zadanie "Szprotki i szczupaki", dlatego wstrzymaliśmy sprawdzanie tego zadania. Staramy się zapewnić, aby testy wstępne zadań Rundy 3 ("Iloczyny Fibbonaciego" i "Terytoria") sprawdały się na bieżąco.

General: Problemy ze sprawdzaniem rozwiązań

Public message

Mamy problemy techniczne ze sprawdzaczkami i chwilowo kolejka stoi w miejscu. Badamy sytuację i będziemy informować na bieżąco.

Iloczyny Fibonacciego [A] (ilo): Drobny błąd w opisie podzadań

Public message

Słowa "... jedna grupa testów, która spełnia warunek X" w zadaniu ILO niekoniecznie uwzględniają grupy małych testów, gdzie wartości n są małe i przez to też jest mało jedynek. Jak można się domyslać, chodziło nam o to, że istnieje jedna grupa, która spełnia dodatkowy warunek i pewnie występują w niej testy z dużą wartością n.

General: Ranking za rundę drugą

Public message

Ranking rundy drugiej jest już widoczny. Borykamy się z małymi problemami technicznymi z błędem "Rule Violation", przez które ranking może się jeszcze delikatnie zmienić, zatem koszulki rozlosujemy późnej.

General: Początek rundy czwartej

Public message

Pojawiły się dwa zadania z rundy czwartej. Mamy nadzieję, że wciąż macie zapał do rozwiązywania. Powodzenia!

General: Wyniki drugiej rundy

Public message

Prywatne wyniki zgłoszeń do zadań z drugiej rundy powinny być już dostępne, ranking i koszulki - standardowo w południe.

General: Początek rundy trzeciej

Public message

Rozpoczynamy rundę trzecią, pojawiły się nowe dwa zadania. Powodzenia!

General: Ranking i koszulki za rundę pierwszą

Public message

Pojawił się ranking rundy pierwszej. Koszulki wędrują do: agorkiewicz, ereonzis, xardas, gagarin, pparys. Szczęśliwcom gratulujemy!

General: Wyniki pierwszej rundy - opóźnienie

Public message

Ze względu na niewielkie problemy techniczne związane z obciążeniem serwerów pod koniec rundy, opublikujemy wyniki pierwszej rundy do godziny 1:30. Przepraszamy za utrudnienia.

General: Wyniki pierwszej rundy

Public message

Zakończyła się pierwsza runda! Wasze personalne wyniki ukażą się za parę chwil, a w południe opublikujemy ranking pierwszej rundy wraz ze zwycięzcami koszulek. Dobrej nocy i miłej dalszej zabawy!

General: Początek rundy drugiej

Public message

Pojawiły się dwa nowe zadania. Nie zapominajcie jednak, że na zadania z rundy pierwszej wciąż macie 12 godzin. Powodzenia!

General: Koniec rundy próbnej

Public message

Pełne wyniki rundy próbnej powinny być już dostępne. Ranking tradycyjnie pojawi się w południe.