Ostatnie posty

potwierdzam, a testy mają sens, bo inaczej byłoby pusto i smutno
Również potwierdzam, chociaż nie wiem po co, bo i tak wszyscy będą za chwilę mieli odsłanianie...
Potwierdzam.
Potwierdzam.
W opisie podzadań "w innych grupach" != "w pozostałych grupach".
Nie:

> Wejście
> W pierwszym wierszu wejścia znajduje się niepuste słowo, o długości nieprzekraczającej 300 000, składające się jedynie ze znaków a, b oraz c.
Potwierdzam

Swoją drogą, maxtesty nie są do 3000?
Pierwszy i trzeci mam tak samo ale w drugim mam: 11250524999 :-(
Potwierdzam.

PS. Równoważnie Pythonie testy wyglądają jak niżej, może komuś się to przyda:
python -c "print('a'*300000)" | ./zba
python -c "print('ab'*150000)" | ./zba
python -c "print('abc'*100000)" | ./zba
Potwierdzam.
perl -le 'print "a"x300000' | ./zba
45000150000
perl -le 'print "ab"x150000' | ./zba
22500300000
perl -le 'print "abc"x100000' | ./zba
15000549999

potwierdzi ktoś?
Przejrzyj forum zeszłorocznych Potyczek. W dyskusji pod którymś z zadań pojawiło się parę ciekawych ułatwień "hurtowego" sprawdzania.
Nie pamiętam, skąd mam, ale gdzieś dało się pobrać oitimetool i cmp.exe. Pierwsze narzędzie pozwala mierzyć czas, drugie - porównywać output (ignorując białe znaki itd). Do tego zwykła pętla w cmd/shell po wszystkich plikach .in z podkatalogu i masz wszystko, czego potrzeba.

A jeśli oczekujesz większej wygody, to najprościej będzie napisać coś customowego pod siebie.
W jaki sposób testujecie swoje rozwiązania z testami z forum? Jest może jakieś przyjemne narzędzie, które pozwala po prostu wrzucić testy od ludzi w przypadkowym formacie wraz ze swoim rozwiązaniem, a następnie dostać werdykt OK/WA? Próbowałem Polygon na codeforces, ale tam nie da się wrzucić outów, tylko wygenerować outy przy pomocy swojego rozwiązania, co jest trochę niepomocne... Słyszałem też o szczecińskim simie, ale coś mi nie działa :/
Akurat zabezpieczenie CSRF jest polem `csrfmiddlewaretoken` w formularzu. Za każdym razem, gdy jest żądany formularz logowania powinien być generowny nowy token. Jeżeli na "świeżo wygenerowanym" formularzu nie zadziała, to sprawdzę w wolnej chwili logi.