All messages

General: Finaliści Potyczek Algorytmicznych 2022

Public message

Znamy finalistów Potyczek Algorytmicznych 2022! Oto ich lista: 1. Marek Sokołowski 2. Marek Sommer 3. Wojtek Nadara 4. Krzysztof Potępa 5. Kamil Dębowski 6. Marcin Smulewicz 7. Krzysztof Maziarz 8. Antoni Buraczewski 9. Antoni Długosz 10. Rafał Mańczyk 11. Grzegorz Gawryał 12. Kacper Kluk 13. Franciszek Witt 14. Arkadiusz Czarkowski 15. Rafał Pyzik 16. Kacper Topolski 17. Łukasz Pluta 18. Oskar Fiuk 19. Hubert Wasilewski 20. Jakub Dziura Zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy i nie możemy doczekać się spotkania w Zielonej Górze! Jeszcze dzisiaj otrzymacie od nas maile z dalszymi instrukcjami i prośbą o potwierdzenie uczestnictwa w finale. Jeszcze raz gratulujemy!

> Znamy finalistów Potyczek Algorytmicznych 2022! Oto ich lista: > > 1. Marek Sokołowski > 2. Marek Sommer > 3. Wojtek Nadara > 4. Krzysztof Potępa > 5. Kamil Dębowski > 6. Marcin Smulewicz > 7. Krzysztof Maziarz > 8. Antoni Buraczewski > 9. Antoni Długosz > 10. Rafał Mańczyk > 11. Grzegorz Gawryał > 12. Kacper Kluk > 13. Franciszek Witt > 14. Arkadiusz Czarkowski > 15. Rafał Pyzik > 16. Kacper Topolski > 17. Łukasz Pluta > 18. Oskar Fiuk > 19. Hubert Wasilewski > 20. Jakub Dziura > > Zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy i nie możemy doczekać się spotkania w Zielonej Górze! Jeszcze dzisiaj otrzymacie od nas maile z dalszymi instrukcjami i prośbą o potwierdzenie uczestnictwa w finale. > > Jeszcze raz gratulujemy!

General: Ranking i koszulki za rundę piątą

Public message

Sumaryczny ranking całych rund zdalnych powinien być już widoczny. Koszulki za rundę piątą (czyli dodatni wynik na jednym z zadań WAL, WIE, NAW, LIN) trafiają do: WonderfulWhale, AdamG, ATakiFajnyPatryk, jasiekstrz, miodziu. Szczęśliwcom gratulujemy! Aby w tym roku zdobyć koszulkę oraz podkładkę pod myszkę, należało zdobyć co najmniej 77 punktów za zadania z dywizji B oraz C.

> Sumaryczny ranking całych rund zdalnych powinien być już widoczny. Koszulki za rundę piątą (czyli dodatni wynik na jednym z zadań WAL, WIE, NAW, LIN) trafiają do: WonderfulWhale, AdamG, ATakiFajnyPatryk, jasiekstrz, miodziu. > > Szczęśliwcom gratulujemy! > > Aby w tym roku zdobyć koszulkę oraz podkładkę pod myszkę, należało zdobyć co najmniej 77 punktów za zadania z dywizji B oraz C.

General: Szkice rozwiązań

Public message

Już są w dziale Pliki :)

> Już są w dziale Pliki :)

General: Koniec rundy piątej

Public message

Zakończyła się ostatnia runda tegorocznych Potyczek Algorytmicznych. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze! Lista zwycięzców nagród, publiczny ranking i lista finalistów pojawią się we wtorek o godzinie 20. Na swoje prywatne wyniki powinniście musieć poczekać około godziny. Szkice rozwiązań wszystkich zadań powinny pojawić się w dziale pliki w ciągu kilku godzin. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam rozjaśnienia problemów, które gryzły was przez ten tydzień. Jeszcze raz dziękujemy za udział i życzymy spokojnej nocy!

> Zakończyła się ostatnia runda tegorocznych Potyczek Algorytmicznych. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze! > > Lista zwycięzców nagród, publiczny ranking i lista finalistów pojawią się we wtorek o godzinie 20. > > Na swoje prywatne wyniki powinniście musieć poczekać około godziny. Szkice rozwiązań wszystkich zadań powinny pojawić się w dziale pliki w ciągu kilku godzin. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam rozjaśnienia problemów, które gryzły was przez ten tydzień. > > Jeszcze raz dziękujemy za udział i życzymy spokojnej nocy!

General: Ranking i koszulki za rundę czwartą

Public message

Ranking powinien być już widoczny. Koszulki tym razem wylosowali: K3e18, miko2000, nircek, ivgechu, zby Szczęśliwcom gratulujemy!

> Ranking powinien być już widoczny. Koszulki tym razem wylosowali: K3e18, miko2000, nircek, ivgechu, zby > > Szczęśliwcom gratulujemy!

General: Koniec rundy czwartej

Public message

Zakończyła się runda czwarta. Na prywatne wyniki i testy będziecie musieli poczekać około godziny.

> Zakończyła się runda czwarta. Na prywatne wyniki i testy będziecie musieli poczekać około godziny.

Łamigłówka [C] (lam): Kolejka sprawdzania

Public message

Jest Was naprawdę dużo i sprawdzanie aktualnie odbywa się wolniej niż zazwyczaj. Przypominamy jednak, że brak możliwości odsłonięcia wyniku zgłoszenia przed końcem rundy nie jest powodem do reklamacji i nadal liczy się ostatnie poprawnie skompilowane zgłoszenie.

> Jest Was naprawdę dużo i sprawdzanie aktualnie odbywa się wolniej niż zazwyczaj. Przypominamy jednak, że brak możliwości odsłonięcia wyniku zgłoszenia przed końcem rundy nie jest powodem do reklamacji i nadal liczy się ostatnie poprawnie skompilowane zgłoszenie.

General: Początek rundy piątej

Public message

Rozpoczynamy rundę weekendową. Zadań tym razem zamiast trzech jest aż sześć, ale za to zamiast 36 godzin macie ich aż 60. Powodzenia!

> Rozpoczynamy rundę weekendową. Zadań tym razem zamiast trzech jest aż sześć, ale za to zamiast 36 godzin macie ich aż 60. > > Powodzenia!

General: Ranking i koszulki za rundę trzecią

Public message

Kolejna porcja wylosowanych koszulek! Tym razem szczęście mieli: miszo, Fly_37, Arti1990, albanur, kasper Gratulujemy!

> Kolejna porcja wylosowanych koszulek! Tym razem szczęście mieli: miszo, Fly_37, Arti1990, albanur, kasper > > Gratulujemy!

Łamigłówka [C] (lam): Opóźnienie sprawdzania

Public message

Niestety, ze względów technicznych dzisiejszej nocy być może czasem będziecie musieli poczekać trochę dłużej (być może czasem kilkadziesiąt minut) by odsłonić wynik swojego zgłoszenia. Wyniki nadal ostatecznie będą dostępne i w dzień wszystko wróci do normy. Przepraszamy za tę niedogodność.

> Niestety, ze względów technicznych dzisiejszej nocy być może czasem będziecie musieli poczekać trochę dłużej (być może czasem kilkadziesiąt minut) by odsłonić wynik swojego zgłoszenia. Wyniki nadal ostatecznie będą dostępne i w dzień wszystko wróci do normy. > > Przepraszamy za tę niedogodność.

General: Koniec rundy trzeciej

Public message

Zakończyła się runda trzecia. Tym razem na prywatne wyniki musicie poczekać kilkanaście minut.

> Zakończyła się runda trzecia. Tym razem na prywatne wyniki musicie poczekać kilkanaście minut.

General: Początek rundy czwartej

Public message

Pojawiły się trzy nowe zadania. Mamy nadzieję, że jeszcze nie macie dość, bo jutro będzie ich jeszcze więcej!

> Pojawiły się trzy nowe zadania. Mamy nadzieję, że jeszcze nie macie dość, bo jutro będzie ich jeszcze więcej!

General: Ranking i koszulki za rundę drugą

Public message

Ranking powinien być już widoczny. Koszulki trafiają do: phazzat, tmek1244, Iridium_Oxide, cepe, Morgho. Szczęśliwcom gratulujemy!

> Ranking powinien być już widoczny. Koszulki trafiają do: phazzat, tmek1244, Iridium_Oxide, cepe, Morgho. Szczęśliwcom gratulujemy!

General: Koniec rundy drugiej

Public message

Właśnie zakończyła się runda druga. Prywatne wyniki już za kilka minut.

> Właśnie zakończyła się runda druga. Prywatne wyniki już za kilka minut.

Mędrcy [A] (med): Odp: Czy mędrcy wiedzą, że m <= 3000?

Public message

Nie wiedzą.

> Nie wiedzą.

General: Początek rundy trzeciej

Public message

Nowy dzień - nowe zadania. Powodzenia!

> Nowy dzień - nowe zadania. Powodzenia!

General: Ranking i koszulki za rundę pierwszą

Public message

Ranking za rundę pierwszą powinien pojawić się sekundę temu. Jak co roku, po każdej rundzie rozdajemy 5 koszulek losowym osobom, które zdobyły dodatni wynik na zadaniach z dywizji B lub C. Po pierwszej rundzie szczęśliwcami są: sherlockholmes221b, behq, TotalyNotABot, Mikpol21, alugowski Gratulujemy, a resztę zachęcamy do dalszej walki!

> Ranking za rundę pierwszą powinien pojawić się sekundę temu. > > Jak co roku, po każdej rundzie rozdajemy 5 koszulek losowym osobom, które zdobyły dodatni wynik na zadaniach z dywizji B lub C. Po pierwszej rundzie szczęśliwcami są: > > sherlockholmes221b, behq, TotalyNotABot, Mikpol21, alugowski > > Gratulujemy, a resztę zachęcamy do dalszej walki!

General: Koniec rundy pierwszej

Public message

Właśnie zakończyła się pierwsza runda tegorocznych Potyczek Algorytmicznych. Wasze prywatne wyniki powinny pokazać się już za kilka chwil, a ranking oraz lista zwycięzców koszulek - standardowo w południe. Spóźnialskich zachęcamy do dołączenia do konkursu - walka nadal trwa i nic nie jest stracone!

> Właśnie zakończyła się pierwsza runda tegorocznych Potyczek Algorytmicznych. Wasze prywatne wyniki powinny pokazać się już za kilka chwil, a ranking oraz lista zwycięzców koszulek - standardowo w południe. Spóźnialskich zachęcamy do dołączenia do konkursu - walka nadal trwa i nic nie jest stracone!

General: Początek rundy drugiej

Public message

Zaczęła się druga runda, a wraz z nią pojawiły się trzy następne zadania. Przypominamy, że na zadania z rundy pierwszej macie jeszcze 12 godzin i nie odpowiadamy za ewentualne przeciążenie sprawdzaczki w trakcie ostatnich chwil konkursu, więc nie czekajcie do samego końca. Powodzenia!

> Zaczęła się druga runda, a wraz z nią pojawiły się trzy następne zadania. Przypominamy, że na zadania z rundy pierwszej macie jeszcze 12 godzin i nie odpowiadamy za ewentualne przeciążenie sprawdzaczki w trakcie ostatnich chwil konkursu, więc nie czekajcie do samego końca. Powodzenia!

General: Początek rundy pierwszej

Public message

Właśnie rozpoczęła się runda pierwsza, a wraz z nią w systemie SIO pojawiły się trzy zadania - po jednym w każdej dywizji. Pamiętajcie, że wyniki zgłoszeń do zadań z dywizji C możecie odsłaniać, ale nadal w każdym zadaniu liczy się wynik ostatniego zgłoszenia. W imieniu wszystkich organizatorów życzymy powodzenia i dobrej zabawy!

> Właśnie rozpoczęła się runda pierwsza, a wraz z nią w systemie SIO pojawiły się trzy zadania - po jednym w każdej dywizji. Pamiętajcie, że wyniki zgłoszeń do zadań z dywizji C możecie odsłaniać, ale nadal w każdym zadaniu liczy się wynik ostatniego zgłoszenia. > > W imieniu wszystkich organizatorów życzymy powodzenia i dobrej zabawy!

General: Koniec rundy próbnej

Public message

Zakończyła się runda próbna. Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w przetestowaniu wszystkiego, a reszcie przypominamy, że zarejestrować się i dołączyć można w dowolnym momencie aż do końca trwania zawodów. Osobiste wyniki oraz testy powinny ujawnić się już za chwilę, a pełen ranking rundy próbnej już w południe.

> Zakończyła się runda próbna. Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w przetestowaniu wszystkiego, a reszcie przypominamy, że zarejestrować się i dołączyć można w dowolnym momencie aż do końca trwania zawodów. > > Osobiste wyniki oraz testy powinny ujawnić się już za chwilę, a pełen ranking rundy próbnej już w południe.

General: Początek rundy próbnej

Public message

Rozpoczęła się runda próbna, a wraz z nią pojawiły się dwa zadania. Aby wszystko dokładnie przetestować postanowiliśmy, że możecie odsłaniać wyniki zgłoszeń do zadania apb, zaś na wyniki zgłoszeń do zadania pal musicie poczekać do końca rundy. Nadal możecie korzystać z uruchomień próbnych do obu zadań, jednak pamiętajcie, że uruchomień próbnych - tak samo jak zgłoszeń - macie tylko 10 do każdego zadania. Runda próbna potrwa do północy w nocy z czwartku na piątek. Powodzenia!

> Rozpoczęła się runda próbna, a wraz z nią pojawiły się dwa zadania. Aby wszystko dokładnie przetestować postanowiliśmy, że możecie odsłaniać wyniki zgłoszeń do zadania apb, zaś na wyniki zgłoszeń do zadania pal musicie poczekać do końca rundy. Nadal możecie korzystać z uruchomień próbnych do obu zadań, jednak pamiętajcie, że uruchomień próbnych - tak samo jak zgłoszeń - macie tylko 10 do każdego zadania. Runda próbna potrwa do północy w nocy z czwartku na piątek. Powodzenia!