Ostatnie posty

Ja jutro z rana idę na pocztę. Szkoda że Komitet Olimpiady nic z tym nie robi ;/
Ja liczę w sumie na 700 pkt, a wy ?
Nie zorientowałem się, że na te zgłoszenia da się kliknąć, wielkie dzięki (program okazał się nie działać dla ocen3).
Uruchomienie próbne nie sprawdza poprawności wyjścia, tylko działanie programu. Kliknij w zgłoszenie aby dowiedzieć się o błędzie więcej.
Najprawdopodobniej działanie programu kończy się błędem (np. dla większych danych, niż przy uruchomieniu próbnym), albo wypisujesz niepoprawną odpowiedź, czy zbędne znaki.
Upewnij się, że Twój program zwraca doprą odpowiedź dla wszystkich testów ocen (są one do pobrania w zakładce pliki) i nie wypisuje żadnych zbędnych (w tym diagnostycznych, przez std::cout) danych.
Tak poza tym, polecam używanie do diagnozowania działania programu std::cerr, jeśli komuś nie chce się sięgać po debuger, oczywiście.
Własną napisać umiem, chciałem na łatwiznę pójść :p
OK jeśli nie ma niczego gotowego to biorę się do roboty.
Kiedy wysyłam rozwiązanie (zadanie PIE, C++) wyskakuje mi coś takiego. Ktoś wie, co to dokładnie oznacza? W uruchomieniach próbnych dostaję 'OK', ręcznie sprawdzany program też zdaje się działać bez zarzutów.
Osobiście pracuję na Windowsie i sam sobie napisałem taką sprawdzarkę. Najważniejsze jest generowanie nazwy pliku testowego, czyli np. "tes"+"<numer_testu>"+".in" . Tak samo z plikiem wyjściowym. Potem wczytujesz dane z pliku, obliczasz, porównujesz wynik z plikiem wyjściowym. Polecam ten poradnik o obsłudze plików: http://cpp0x.pl/kursy/Kurs-C++/Obsluga-plikow/305
Jak w temacie, czy któraś ze sprawdzarek pod windowsa to umożliwia?
Na przykład:
Sprawdzam jednym wywołaniem wszystkie testy tap1 do tap10000.
ze 150
<250,270>
również potwierdzam wszystkie poza 146 i 85 z paczki dużych testów.
potwierdzam wszystkie testy.
Moim zdaniem właśnie w tym roku są wyjątkowo łatwe zadania ;d
Rozwiązane.
Nie więcej niż 200. W zeszłym roku był 216, a tegoroczne zadania były minimalnie trudniejsze.
Cóż, w takim razie nie jesteś w stanie Ci pomóc. Powinieneś napisać do organizatorów.