Ostatnie posty

Teraz już mozna wiec zachecam
Orientuje się ktoś, kiedy będą wyniki? Przedtem ciężko cokolwiek mówić…
http://pastebin.com/U4R0My3c
Napisanie całości trwało troche czasu, ale dla dodatkowych 200 pktów było warto.
Chce się ktoś podzielić rozwiązaniem? Bo ja nie jestem pewna czy moje to przypadkiem nie heura :/
<255,258>
obstawie ok. 218
215
Nie wiem co to sugeruje, ale oznacza, że program nie przeszedł pomyślnie testów przykładowych lub testów oceniania wstępnego.
Tak. Jest możliwość dostania części punktów za program, który zmieści się we wszystkich limitach tylko części grup. Dlatego też są podane różne ograniczenia (np. n < 16 za 15% punktów). Nie zaliczenie testu ocen3 nie uniemożliwia dostania punktów za zadanie.
Nie, nie ja to powinienem pisać.
Potwierdzam
obstawiam 232
Ale jeżeli otrzymuję dokładnie ten komunikat i program przekracza limit czasu dla ocen3 to będzie sprawdzony, tylko nie uzyskam maksymalnej ilości punktów, tak? Komunikat "wstępne sprawdzanie: błąd" sugeruje, że rozwiązanie zostało odrzucone na wstępie.
Potwierdzam
260
ca. 200, mi też się zadania wydają łatwiejsze, ale inni ludzie, z którymi rozmawiałem mówią, że niby odrobinę trudniejsze.
200/220 to max, bo zadania na pierwszy rzut oka wydają się trudne i zniechęcają dużo osób :P