Temat: timeout

czy ktoś jest w stanie przebić timeout w ostatnim teście FLA?
Bo u mnie natywnie wykonanie zajmuje nieco poniżej 0.9s a tutaj nie mogę się zmieścić w 2.5s o_O
ja rozumiem wirtualne środowisko, ale aż tak?
Ja mam 0.51s
Ja mam 0.69s
Także musisz pomyśleć nad przyspieszeniem ;)
Przy jakim teście macie takie wyniki?

Mój w teście 3 uzyskuje 2.1s, przy czym wg. gdb największym spowalniaczem jest cin.

Pozostałe testy 0.00 zgodnie z przewidywaniami.
W teście 3, też mam cin, ale z wyłączoną synchronizacją.
Oprócz wyłączonej synchronizacji używam jeszcze jednego tricku... bez którego mam 3 sekundy. Więc muszę się temu przyjrzeć bliżej, dzięki wielkie :)

Pozdrawiam.
Ja mam 1.28s na moim komputerze, a we wstępnym sprawdzeniu 0.62s, więc trochę dziwnie :)
Jakie macie czasy w teście 2 i 3 (dane z pliku fla2.in i fla3.in)?
0.52 na ostatnim, reszta 0.00, na sio oczywiście.
U mnie 1.63s na ostatnim (przy wstępnym sprawdzaniu przez SIO, bo lokalnie na komputerze się waha od 1.85s do 2.00s); pozostałe 0.00s (na SIO; lokalnie do 0.05s)
0.5 s.
0.50s na 3 ocen
0.52 na SIO na ocen3.
0.5 na SIO, 0.22 u siebie
U siebie ~1,3(lokalnie, sprawdzane przez narzędzie od ocen), a przy wstępnym nie przechodzi, o co chodzi?
Kacper: jeśli nie uruchomiłeś OITimeToola, to prawdopodobnie masz szybszy komputer, niż ten, który jest symulowany na sprawdzaczce.

Jeśli uruchomiłeś, to prawdopodobnie różnica wynika z tego, że masz inny system, albo kompilator.
Doszedłem do sedna problemu. Po prostu kompiluję u siebie w 64bitach. Gdy przerzuciłem się na 32 bity, to program już się wolniej wykonywał, a programy na OI są uruchamiane w 32 bitach... :)
0.08s na ocen3 na sio ;)
0.21s na ocen3 na sio
Paweł, to 0.08s to chyba czas kompilacji ;)
Adrian: zgodnie z moją najlepszą wiedzą, czas kompilacji nie jest wliczany do czasu działania programu. Zresztą, niewątpliwie jest większy niż 0.08s. Kompilator przy każdym programie musi wykonać masę pracy.
0,08s na ocen 3