Temat: Podanie odpowiedzi przed wczytaniem wszystkich danych

Czy jest taka możliwość żeby odpowiedź "NIE" była pewna po wczytaniu jedynie części danych wejściowych (jestem w stanie wyobrazić sobie taką odpowiedź, a dane wejściowe tego nie zabraniają)? I, jeśli założymy, że taka sytuacja się zdarzyła - to czy mam wczytać dane wejściowe do końca, czy też mogę od razu wypisać nie bez wczytania reszty i test będzie zaliczony?
Interpretacja opisu danych wejściowych jest częścią zadania i należy do uczestnika. Przypominam o istnieniu działu "Pytania i ogłoszenia", w którym należy zadawać pytania dotyczące treści, jeśli jest ona niejasna.

W żaden sposób nie jest sprawdzane czy program wczytał całe dane wejściowe. W szczególności, można udzielić odpowiedzi przed wczytaniem jakichkolwiek danych. Jeśli odpowiedź będzie poprawna - zostanie uznana.

Dzięki
Czy Tobie też pojawia się runtime error jak program wyświetla "NIE" przed wczytaniem danych? Czas pokazany w uruchomieniu próbnym to 0s/2.5s, więc nie wiem o co chodzi...
Bez wątpienia problem wynika z jakiegoś błędu w Twoim kodzie. Wczytanie danych nie ma z tym związku.
chodzi o return, powinien zwracać 0