Temat: Bug report: testy "ocen"

[do zamknięcia (edit2)]
W specyfikacji ostatnie zdanie w sekcji "Wyjście" brzmi "Możesz założyć, że wynik będzie zawsze niepusty."

Tymczasem w testerze występuje taka odpowiedź. Jest ona również w oczywisty sposób nieprawidłowa, w obu ciągach występuje conajmniej jedno 'A'.

Test 3 -- 0.01 ZLA ODPOWIEDZ
>> ZLE! Linia=1, oczekiwano="EOF", a wczytano="AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"

edit: raport dotyczy testera z podstrony z plikami do pobrania, wersja tar.gz.
edit2: Kolega miał dane w tym teście, pobrałem od nowa, rzeczywiście są, podejrzewam błąd przy wypakowywaniu. Do zamknięcia. Wie ktoś, jak usuwać posty?
Ja tylko nadmienię, że skrypt ocen jest bardzo ograniczony i sprawdza jedynie identyczność odpowiedzi, więc w zadaniach z niejednoznaczną odpowiedzią niekoniecznie należy się nim sugerować.

A posty mogą chyba usuwać tylko administratorzy konkursu. Niemniej to dobry pretekst do powyższego komentarza.
To prawda, polecam w tym przypadku napisać sobie jakiś prosty tester oparty na brute force wyników. Szybkości nie sprawdzi, ale na poprawność jest akurat.
Czyli jak test 3ocen wszedł to znaczy że najprawdopodobniej użyłem tego samego algorytmu co twórcy testu?
To znaczy że zadziałał dla tego testu tak samo jak algorytm twórcy testu. Nie wyklucza to tego że dla innych danych testowych wypisze inne poprawne (lub nie poprawne) rozwiązanie