Temat: Wstępne sprawdzanie: błąd

Kiedy wysyłam rozwiązanie do zadania cukernia większość testów ma wynik "OK" ale zgłoszenie ma zawsze status "Wstępne sprawdzanie: błąd" i nie dostaję za nie żadnych punktów.
O co chodzi z tym wstępnym sprawdzaniem? Co powinienem zrobić i jak mam to debugować?

Dzięki
Wstępne sprawdzanie to zestaw kilka testów, które mają na celu wyeliminować jakieś podstawowe blędy. Są one zapisane w treści zadania i udostępnione w dziale pliki. Zadania zostaną sprawdzone na dużo większej ilości testów.
Czy test 0 to jest ten przykład objaśniony pod treścią zadania?
Tak
Z jakiegoś powodu wg sprawdzarki mam ten przykład źle, pomimo dobrej odpowiedzi u siebie. Z czego może to wynikać?
U mnie również pomimo dobrej odpowiedzi u siebie sprawdzarka pokazuje, że mam ten przykład źle. Wie ktoś dlaczego tak może się dziać?
Miałem tak samo, po wysłaniu po raz drugi dokładnie tego samego rozwiązania program zadziałał jak należy, nie wiem z czego to wynika
Może się tak dziać, dlatego że sprawdzarka działa inaczej niż program na lokalnym komputerze. Najczęstsze błędy jakie mogą to powodować to używanie Windowsa, oraz nie zerowanie zmiennych deklarowanych w funkcjach (w tym w main)