Temat: Gdzie uruchamiacie większe testy?

Gdzie mogę uruchomić dostępne pliki .in przekraczające 100KiB, jeśli nie tu? https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oi28-1/testrun_submit/ W przepisach jest napisane, że "Niedozwolone jest korzystanie z cudzych serwisów sprawdzających rozwiązania tych zadań"
na swoim komputerze, on jest chyba twoj lol
Jeżeli pliki .in są generowane prostą regułą, możesz wysłać do zgłoszenia próbnego kod rozwiązania połączony z kodem generatora.
zawsze można postawić sio2 u siebie na komputerze
Ok właśnie o to mi chodziło dzięki. Aha i jeszcze jedno, macie linuxa wraz z macOS/Windows na VMie lub odzielnie czy na innym kompie?
Możesz zrobić Dual Boota. Wtedy w momencie odpalania komputera wybierasz, który system chcesz odpalić.
Możesz też sobie zainstalować linuxa z windows store i wtedy masz funkcjonalną konsolkę linuxową na windowsie.
Ja mam napisany w bashu skrypt do odpalania po kolei dużych testów. Nie wiem, jak to wygląda na Windowsie, ale ostatnio podobno też ma swoją konsolę, więc można zrobić coś podobnego. Podesłałabym skrypt, ale zakładam, że to też liczy się jako jakiś cudzy serwis, więc niestety :(
Chodziło ci o to jak odpalić program na teście żeby nie wpisywać ręcznie?(sorki jeżeli to oczywiste)
prog.exe < test.in > prog.out

Można to zautomatyzować jak masz dużo plików.
Poza tym chyba w plikach jest taka sprawdzarka.

No ale z doświadczenia powiem Ci, że i tak musisz napisać bruta i generator i potem puścić w nieskończonej pętli coś w stylu:
generuj losowy test
puść bruta na tym
puść wzorcówkę
porównaj wyjścia

Testy z forum zazwyczaj nie są zbyt dobre i nie gwarantują 100pkt.

I miałeś na myśli czy trzymam jeszcze windowsa ma komputerze, czy szkoda mi miejsca skoro moge mieć linuxa?
Akurat trzymam bo niestety glupi twórcy gier piszą z jakiegoś powodu gry na to coś zamiast na linuxa.

Powodzenia ;)
jak coś to mi na wslu nie działa compare z ocen-linux, ale na laptopie z archem już działa