Temat: Siema ile macie już zadań

No chwalić się no
Wszystkie B) (przechodzą wszystkie testy z forum i czasy na sio2 dobre) choć boję się, że potem jakieś dziwne błędy będą czy coś i 0 pkt XDD Najgorsze, że trzeba tyle czekać na wyniki. A ty ile?
Też wszystko (aczkolwiek na bieżąco znajduję drobne błędy)
Ciekawe jaki próg będzie, bo o ile nie trywaialne, to zadania wydają się prostsze niż w poprzednich latach
Warto też zauważyć, że w tym roku do 2. etapu wchodzi 400, a nie 300 osób.
Ja mam póki co 3, liczę na to że do końca zawodów zrobię co najmniej 4. Nie spodziewałbym się większych progów niż rok temu. Uczciwie mówiąc, zadania jako ogół są (wydają się być, w końcu nie zrobiłem jeszcze wszystkich) cięższe.
Ja rozpracowuje teoretycznie ostatnie ale praktycznie jedno nie działa jeszcze maksymalnie wydajnie, jedno zrobiłem w 100% chyba ale będę jeszcze dużo testował, jedno ma za długi czas dla ostatniego podzadania a jeszcze inne ma błędne wyniki niektóre, a która to jest wasza olimpiada? :D
Moja 2., rok temu wystartowałem, bo mi nauczycielka matematyki uświadomiła, że taka olimpiada wgl istnieje i zrobiłem 167pkt pythonem (python, bo nic nie wiedziałem o olimpiadzie czy algorytmice)
Moja 1 bo też nie wiedziałem że takie coś istnieje, dopiero pani od informatyki mi powiedziała a że nie brałem wcześniej udziału to nie miałem nawet jak się przygotować więc liczę na to że prześlizgnę się do drugiego etapu jakoś żeby mieć czas na większe przygotowania
zadania w tym roku są zdecydowanie prostsze niż zwykle, o czym świadczy to że nawet ja dałem radę zrobić je wszystkie
może skill wam się polepszył, więc uważacie że prostsze niż rok temu? tbh trudność podobna, normalne zadania. na razie mam 4 zad
Nie mam czasu za bardzo na robienie tego, zrobiłem tylko 3 narazie. Ile w poprzednich olimpiadach potrzebne było punktów do dojścia do 2. etapu? (to moja pierwsza btw)
W ostatnich 3 latach wahało się to pomiędzy 130 a 200, ale w tym roku wchodzi o 33% osób więcej.
4 :(