Temat: Zdecydowanie za duża paczka

Wprawdzie jest już ostatni tydzień olimpiady, ale zostałem poproszony o przygotowanie [sporej ;)] paczki do tego zadania.
Tak więc udostępniam paczę zawierającą 14 GB testów [6GB zip]: https://cdn.lo3gdynia.pl/OI/imprezaKrasnali/
[Edit: ze względu na problemy z przepustowością serwera zmniejszyłem paczkę do ok 6GB, dostępna pod tym samym linkiem]
[Edit 2: wykgląda że w paczce pojawił się omyłkowo 1 test: 2376, proszę go zignorować]
ok 70% testów zawiera odpowiedź różną od 0
Miłego testowania :)
Siemka, jest mały problem. Za każdym razem kiedy się pobiera paczkę, to prędzej czy później następuje niepowodzenie- błąd sieci, przez co pobranie paczki jest niemożliwe, bo nie da się też wznowić pobierania. Nie wiem czy ten problem występuje tylko u mnie, czy też u innych, ale myślę, że jeżeli ja nie jestem jedynym przypadkiem, to warto by było to wrzucić na dysk google.
U mnie również występuje ten problem.
Potwierdzam problemy z pobieraniem :(
wygląda na to, że mój obecny serwer ma spore problemy związane z prędkością uploadu. Postaram się znaleźć alternatywne metody udostępnienia, (google drive i inne tego typu usługi nie są opcją ze względu na dużą wielkość pliku)
[Edit: zmiejszyłem paczkę, jeśli ciąglę będą występować problemy z pobieraniem udostępnię testy w innej formie]
Potwierdzam
Potwierdzam testy
Potwierdzam paczkę, aczkolwiek test 2376.in był u mnie pusty
Potwierdzam tą sporą paczuszkę
Potwierdzam wszystkie testy
https://cdn.11665.cloud/imp.zip
Potwierdzam oraz zuploadowałem je na własnego cdn'a. Ma łącze 10 gbps, więc nie powinno być problemów z pobieraniem.
Potwierdzam wszystkie
Potwierdzam wszystkie testy
Wielkie dzięki za test 13841 - miałem na nim błąd
Potwierdzam pierwsze 20k
swoją drogą, istnieje możliwość sprawdzenia na raz wszystkich testów?
gdy próbuję wpisać do 'cfg' ponad tysiąc wartości, wyrzuca mi błąd
potwierdzam wszystko, co do pytania Bartosza to jest dużo sposobów, najprostszty to jakiś prosty skrypt Bash, albo użycie fstream bezpośrednio w pliku .cpp z zadaniem
Potwierdzam
Potwierdzam wszystkie testy :D
Potwierdzam
potwierdzam
Potwierdzam
Potwierdzam wszystkie testy