This forum is locked, it is not possible to add or edit posts right now
Thread: pytanie
Siemano mam pytanie odnoścnie wyjścia w zgłoszeniach. Mam komunikat że film numer 1 z kolei ma niepoprawny format. Ma ktoś pomysł o co chodzi?
Nie wiem, ale strzelałbym w printowanie spacji na końcu linii/dodatkowy newline gdzieś na końcu
Sprawdź czy w dobrej kolejności wypisujesz liczby, czy masz newlinea itd.
polski