Temat: pliki składające się z ‱

Czy jeżeli pobieram pliki z forum do testowania rozwiązania i te o większym rozmiarze składają się z: ‱, to czy powinienem się tym przejmować. Z tego co zauważyłem moje rozwiązanie też takie pliki wypisuje i kiedy porównuje je z tymi podesłanymi na forum to wszystko dobrze działa. Nie jestem pewien o co z tym chodzi, pojawia się to tylko dla większych testów i występuje tylko w plikach wyjściowych, pierwszy raz się z tym spotykam.
Jeśli tego nie robiłeś, to zobacz czy sposób kodowania nowej linii jest odpowiedni dla twojego systemu (CRLF - Windows, LF - Linux). Jeśli nie, to na 99% właśnie przez to i nie musisz się tym przejmować.
Jak mogę sprawdzić system kodowania nowej linii na windowsie?
A których testach mówimy?
Chodzi mi o testy do zadania Pociąg towarowy, ty stworzyłeś temat 1000 testów i Marcin Rymkiewicz wysłał testy i tak patrzę, że niektóre z tych większych składają się z różnych dziwnych znaków przeważnie ‱.
A dałbyś przykład takiego testu? Poza tym, w czym przeglądasz pliki?
Tutaj przykładowy test: https://drive.google.com/drive/folders/17bGKaqSbg2K-OogRG_QG1ATebdXq8wZG?usp=sharing
Z niczego nie korzystam do przeglądania plików.
Faktycznie, moje rozwiązanie też taki plik generuje, jednakże na chwilę obecną nie jestem w stanie wskazać przyczyny takiego zachowania.
Z tego co poeksperymentowałem, to dzieje się to tylko wtedy kiedy wydrukujemy co najmniej 130 pierwszych odpowiedzi.
Jeżeli chodzi o samo zadanie to bym się tym nie przejmował, jeżeli takie coś zajdzie na systestach to będzie można się od tego odwołać.
Test który podesłałeś w ogóle nie kończy się newlinem. Myślę że to może być przez to, bo ja tu żadnych dziwnych znaczków nie mam. Spróbuj dodać '\n' (lub endl) w ostatnim coucie, może zadziała.
"Test który podesłałeś w ogóle nie kończy się newlinem. Myślę że to może być przez to, bo ja tu żadnych dziwnych znaczków nie mam. Spróbuj dodać '\n' (lub endl) w ostatnim coucie, może zadziała." - 🤓🤓🤓
Wydaje mi się, że nie o to chodzi. Testy pobrałem prosto z forum i bardziej chciałem się spytać czy u kogoś też ten test tak wygląda. Testy nie są moje, ale mój program generuje tak samo wyglądające testy składające się z dziwnych znaków. Możliwe że to jest jakiś rodzaj windowsowej kompresji plików?
Odpal w innym edytorze i będzie normalnie wyglądało najpewniej (np. w vscode)