Temat: problem z trescia 6 zadania

Hej, jak dobrze wiemy zostało dodane 6 zadanie MEGAPION, jednakże mam problem z odpaleniem treści (PDF jest zaszyfrowany). Czy ktoś moze pomóc?
Treść zadania jest podobna do treści zadania "Dwa pionki", przy czym tytułowym pionkom towarzyszy MEGA PION, który tak jak pozostałe pionki może się poruszać przy pomocy wektorów podanych na wejściu, ale tylko o ich połowę (czyli używając wektora [1,3], przemieszczamy MEGA PION o [0.5, 1.5]). Zadanie polega na obliczeniu maksymalnego pola trójkąta wyznaczonego przez te pionki. Liczba wektorów 2 <= n <= 1000, -100 <= x_i, y_i <= 100. Gwarantowane jest, że istnieje taka para wektorów i, j, że wartość bezwzględna ich iloczynu wektorowego jest różna od 1. Mam nadzieję, że pomogłem. 😀
mi tresc zadania MEGAPION się normalnie odpala, nie mogę ci niestety pomoc z twoim problemem, napisz do organizatorów lub cos, pozdrawiam z rodzinką
Dla osób mających problemy wrzuciłem na https://otsrv.net/oi/meg.pdf treść bez szyfrowania.
Olaf Targowski, dzieki wielkie, jednak mam wątpliwości do do testu przykładowego. rozrysowałem na kartce i wychodzi co innego.
już poprawione
3. test ocen nie jest zgodny ze specyfikacją zadania (ostatnie zdanie w treści)
Bo was strollował, prawdziwe zadanie 6. się nazywa Tapczany i można je zobaczyć dopiero bo zużyciu wszystkich pozostałych zgłoszeń
Kiedy jestem na konkursie bycia nieśmiesznym, a moim przeciwnikiem jest Stanisław Lada: 😦
Stanisław Lada, Krzysztof Olejnik, myślę że ten spór powinien się zakończyć w oktagonie