Temat: Zadanie deski - dziwna punktacja

Cześć.

Zrobiłem zadanie deski (w C++), robiłem uruchomienia próbne - wszystko działało. Wysłałem normalny request, poszło, wszystkie testy zdane.
Jednak coś mnie podkusiło, żeby zobaczyć ile tych punktów dostałem i ku mojemu zaskoczeniu jest to 23. Zdziwiło mnie to dlatego, że, po pierwsze - oczywiście nie spodziewałem się dostać tak małej ilości punktów, kiedy program działa; po drugie - w tabelce z dodatkowymi warunkami minimalna ilość punktów to 25.. Dlatego zastanawia mnie też skąd taka dziwna punktacja.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
możliwe że dla niektórych testów masz zły wynik i dlatego nie masz tyle punktów co myslałeś.
a tabelki z punktami oznaczają ile możesz miec maksymalnie pkt kiedy dla danego warunku masz wszystkie testy dobrze
Punktacja w sekcji "Ocenianie" pokazuje jedynie wybrane ograniczenia i odpowiadającą im liczbę punktów. Nie dajemy żadnych innych gwarancji, poza tymi, które są w treści zadania. Warto też zwrócić uwagę, że jeżeli napisane jest, że w testach wartych X punktów jest spełnione Y, to na te X punktów może się składać kilka grup testów, które są warte mniejsze liczby punktów (X1, X2, X3), ale wciąż sumujące się do X punktów. Stąd możliwe są wyniki nie wymienione w tej tabelce.