Temat: Zadanie Liczby Parzystocyfrowe

W prostym zadaniu z wypisywaniem serc dali 10sekund, ale komputer potrzebował niecałej sekundy. W zadaniu z liczbami parzystocyfrowymi, większymi od 1mln nie dali za mało czasu (1sekunda)?
U mnie czas wykonywania dla 10^18 to <5ms.
Dzięki, po prostu źle popatrzyłem na to zadanie i teraz działa ^^
Z czego może wynikać fakt, że program poprawnie przechodzi wszystkie testy a wynik z zadania to 67 punktów ?
Czy oceniana jest składnia ?
Z prędkością i pamięcią raczej nie mam problemów. To już drugi taki przypadek ...
A o które zadanie chodzi ?
może być tak że używasz złych typów zmiennych wtedy mogą nie przechowywać tych największych liczb które są w zadaniu
Chodzi o zadanie :Liczby parzystocyfrowe.
Wszystkie przypadki przechodzę poprawnie, również 10^18. Zmienne dużej wielkości mam tylko 3, żadnych tablic. Czas realizacji również poniżej sekundy. Czy to możliwe że za źle dobrane zmienne dostałem 67 zamiast 100 ? Testy nie zwracają błędów.
Te zmienne które zostały próbowałem zmniejszać, ale już wtedy program nie obsługuje największych przypadków.
ok poprostu myślałam że przed zmienianianiem nie wykonywał się dla największych przypadków ale teraz to już nie wiem o co może chodzić
Jeżeli program działa dłużej, niż połowę limitu czasu, są odejmowane punkty.
Nie. Program dostanie wszystkie punkty za daną grupę, nawet jak czas programu wyniesie 5.99s/6.00s.
Czy wynik testu jest wczytywany może do int'a? Po wysłaniu kodu do sprawdzenia w teście 0c i 0d wczytuje się maksymalna wartosc int'a.
0c wiersz 1: wczytano '26688446868084', a oczekiwano '224682000000000000'
0d wiersz 1: wczytano '26688446868084', a oczekiwano '62684068000000000000000000'
Podczas, gdy testując u siebie wynik mam poprawny dla obu testów.
#Jan Bicki
potym tescie wstepnym jest setka innych tastow olipiady ktore twoj program moze nie porzechodzic
#Jan Bicki
potym tescie wstepnym jest setka innych tastow olipiady ktore twoj program moze nie porzechodzic
@Bartosz Kostka W takim razie dziękuję za informację.