Temat: Liczby pechowe—gorące obliczenia przy teście `pec0c`

W żaden sposób nie zamierzam dyskutować na temat polepszania wydajności, ale piszę tylko z zapytaniem, czy komukolwiek udało się napisać program obliczający ilość liczb pechowych dla testu `pec0c`, czyli liczby N równej 9999999999999. Mi się nie udało, obdzieram kod z najbardziej podstawowego lukru składniowego w celu zmieszczenia się w limicie czasowym 12 sekund; tak czy siak nieudolnie. Udało się komuś? (Chciałbym tylko wiedzieć, czy komukolwiek się udało, pod żadnym warunkiem proszę nie pisać o waszym algorytmie, bo jeszcze zostaniemy zdyskwalifikowani :P)
Mi się udało dla n równego 10^8.

Ale, zauważ, że wystarczy zrobić program który będzie poprawnie(a raczej wystarczająco szybko) odpowiadał dla N równego lub mniejszego od 10^10.

Dodatkowe ograniczenia Liczba punktów
N ≤ 1 000 000 30
N ≤ 10^10 75

Dla jakiego N, twój program odpowiada w wyznaczonym czasie?
Mój program odpowiada w 0.02 sekundy dla testu `0a`, 0.72 sekundy dla testu `0b` no, i... nie odpowiada dla testu `0c`. Czas wzrasta niewiarygodnie szybko dla takiej zmiany danych, od ułamka sekundy do ponad 12 sekund? À propos ograniczeń punktowych: wejście w teście `0c`, czyli liczba składająca się z wielu, wielu dziewiątek, jest większa od 10^10, a jednak jest jednym w jednym z testów! Coś tu jest nie tak...

P.S. gdy mówiłem o testach, czasy wykonania programu podało sprawozdanie z rozwiązania, już po jego zgłoszeniu. Działam na systemie macOS, dla którego nie istnieje wersja środowiska testowego. Testy wykonuję ręcznie—mianowicie sprawdzając, czy wyniki się zgadzają.
W zadaniu Liczby pechowe limit podany w treści zadania jest 10^13. (sekcja Wejście)
Limit 10^10 jest w testach wartych 75% punktów. (sekcja Ocenianie)