Temat: Ocenianie powtórnie wysłanych zadań

Witam

Po ponownym wysłaniu jednego z moich rozwiązań (3 poprzednie nie zmieściły się w limicie czasowym) które wykonało zadanie poprawnie w bardzo krótkim czasie, otrzymałem mniej punktów niż za jedno z poprzednich rozwiązań które wysłałem (nowe rozwiązanie: 30 pkt. i stare rozwiązanie: 77pkt.).

Czy za ponowne nadsyłanie rozwiązań traci się punkty? Jeżeli nie, to czy ktoś wie, dlaczego otrzymałem mniejszą ilość punktów, za rozwiązanie które dało poprawne odpowiedzi w o wiele krótszym czasie?
Cześć,
Za ponowne przesyłanie zadań nie traci się punkty.

Prawdopodobnie Twój program nie zaliczył innych testów, których nie widać w sprawozdaniu.
Możliwe też, że czas wykonania Twojego programu znalazł się tak blisko limitu czasu, że odjęli ci punkty.

Nie wiem, o co chodzi z Twoimi punktami.

Spróbuj znaleźć coś, z czym Twój program nie działa.
Cześć

Jeżeli chodzi o limit czasowy to moje rozwiązanie wykonało zadanie w 0.01s/4s w każdym wypadku, a fakt, że rozwiązanie które nie zaliczyło wszystkich widocznych testów, a otrzymało o wiele więcej punktów jest bardzo dziwne. Tak czy inaczej dziękuje za pomoc, spróbuje ułożyć jakieś testy i może w ten sposób znajdę przyczynę utraty moich punktów.