Temat: Problem z kompilacją programu w javie.

Witam,

nie wiem czy czegoś nie doczytałem, lub co robię źle, ale niestety za każdym razem gdy wysyłam program napisany w javie otrzymuje błąd inforumjący o złej nazwie pliku. U mnie wszystko działa w porządku ale gdy próbuje pobrać z serwera moje pliki mają one nazwy numerów zgłoszeń - podejrzewam że przechowywane są właśnie w ten sposób co uniemożliwia kompilację.

ilo.java:3: error: class Product is public, should be declared in a file named Product.java
public class Product {


Plik wysyłam jako Product.java i klasa też nosi taką nazwę.

public class Product {
...
}
Otrzymuję właśnie ten sam błąd. Niezależnie od nazw plików nie jestem w stanie ani wysłać pliku z kodem, ani też podać samego kodu.
Edit: spróbuj nazwać plik ilo.java i tak samo klasę.
Tak, wysyłane kody mają automatycznie zmienianą nazwę na trzyliterowy skrót zadania, w przypadku rundy próbnej ilo.java. Trzeba o tym pamiętać, ewentualnie zrefaktorować przed commitem. Warto też dodać, że klasa nie może być w żadnym pakiecie, bo pojawi się błąd wykonania.

P.S. jest to oczywiście złamanie konwencji, która mówi, że klasy w javie zaczynamy wielką literą, ale tak pewnie wygodniej jest testować rozwiązania.
No to fajnie. A gdzie to jest napisane?
Tylko marnuje czas na poprawianie pakietów, plików... żal.
Cytat z ustaleń technicznych:
"Rozwiązania zadań muszą: [...]
zawierać publiczną klasę o nazwie takiej, jak trzyliterowy skrót nazwy zadania, podany w treści, zapisany małymi literami (dotyczy rozwiązań w Javie, dla zadań zwykłych). Klasa ta powinna implementować metodę main."
Wskaż informacje konieczności usunięcia package. Bo właściwie o to mi chodziło.
Rzeczywiście można by napisać, że klasę należy umieścić w pakiecie domyślnym (czyli nie używać instrukcji package), jednak wynika to właściwie z opisanego w ustaleniach technicznych sposobu kompilacji i uruchomienia programu:

"Rozwiązania napisane w języku Java (tylko dla zadań zwykłych) będą kompilowane w systemie Linux przy użyciu Java SE 8u5 następującym poleceniem:
javac abc.java
jar cf abc.jar *.class

Rozwiązania napisane w języku Java będą uruchamiane w systemie Linux przy użyciu maszyny wirtualnej Java SE 8u5 następującym poleceniem:
java -Xmx<limit pamięci> -Xms<limit pamięci> -Xss<limit pamięci> -classpath abc.jar abc"

Zadeklarowanie, że klasa znajduje się w jakimś pakiecie (weźmy xyz) wymagałaby umieszczenia pliku w podkatalogu 'xyz', a przy uruchomieniu podania, że klasa w tym pakiecie się znajduje, czyli:
java xyz.abc
zamiat
java abc