Temat: [HER] testy

Wiadomość została ukryta przez administratora.

if(rand() % 2) wygeneruj_test_TAK(); else wygeneruj_test_NIE();
Potwierdzam
Potwierdzam testy
Potwierdzam
Potwierdzam
Potwierdzam
Potwierdzam
potwierdzam
Potwierdzam
Potwierdzam!
Potwierdzam
Potwierdzam
Yes
Potwierdzam
Potwierdzam
potwierdzam

Wiadomość została ukryta przez administratora.

Masz racje - nie da sie.
Czyżby tyle osób miało tego samego buga, czy po prostu ludzie potwierdzają testy nie uruchomiwszy ich?
Chociaż ostatni CERC dowodzi, że kilka osób może niezależnie zrobić tego samego buga.
3 pierwsze zestawy (MS1 MS2 MS3) mi przechodzą o ile pominę prawa fizyki. Tylko w zadaniu jednak obowiązują prawa fizyki - tak ja to interpretuję.
Ekspertem od fizyki nie jestem, ale poprawna odpowiedź na tym teście to NIE, tak jak jest w pliku .out
Taa a ja expertem z czytania pliku w pętli jak się okazuje, sorka za zamieszanie.
@Robert Kuczaj ciekawe, że wspominasz o fizyce kwantowej, bo ona jest po części odpowiedzialna za to zjawisko, a mianowicie naszym huncwotem okazuje się rozkład Bosego-Einsteina. Wynika z niego to prawo https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Stefana-Boltzmanna , które mówi nam o tym, że strumień energii wypromieniowanej przez ciało (zakładamy, że herbata jest doskonale czarna, szczerze wątpię, żeby Bajtoniątka piły herbatę doskonale owocową lub doskonale zieloną) jest zależny tylko od temperatury. Oznacza to, że energia wypromieniowana przez ciało jest zmienna z powierzchnią tego ciała (przy stałej temperaturze). Z przyczyn oczywistych nie możemy pominąć masywnych zmian powierzchni przy przelewaniu herbaty, więc musimy uznać, że energia zimniejszej herbaty, jeśli jest zbyt wiele razy przelewana, zostaje wypromieniowana do cieplejszej herbaty, jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało.
Potwierdzam wszystkie testy.
Potwierdzam
Leci potwierdzonko
Potwierdzam
Potwierdzam