Temat: Score Reveal

Czy uruchomienie Score Reveal (w dywizji C) uniemożliwia dodawanie kolejnych zgłoszeń dla danego zadania?
Nie, zgodnie z informacją na Dashboardzie:
Do każdego zadania z tej dywizji [dywizji C, przyp. tłum.] każdy może wysłać co najwyżej 10 zgłoszeń i odsłonić wynik każdego z nich. Do tego limitu liczą się również zgłoszenia, które się nie skompilowały.
Trochę jest to dla mnie niejasne - odsłonić można każde swoje zgłoszenie, więc właściwie równie dobrze mogłoby się odsłaniać samo, tak?
Mogłoby, ale pewnie jest część uczestników, która lubi ten dreszczyk emocji oczekiwania na ostateczne wyniki po północy i dlatego nie jest to włączone z automatu :)
Wydaje mi się też, że organizatorzy po prostu testują tę funkcjonalność i stąd takie a nie inne jej działanie.
Jest też ta opcja, że wysyłamy zgłoszenie, ale chwilę potem orientujemy się, że na pewno jest złe i nie ma sensu go odsłaniać – dzięki temu mamy nieco szersze pole manewru :)
Jeśli wykorzystałoby się wszystkie zgłoszenia czy jest opcja przesłania rozwiązania w inny sposób?
Niestety nie, tu nie ma "listownej" opcji z OI.
> każdy może wysłać co najwyżej 10 zgłoszeń i odsłonić wynik każdego z nich

Przepraszam, przegapiłem tę część. W takim razie mój poprzedni wpis jest bezpodstawny :)