Temat: Niespodzianka

>Tymczasem, aby umilić wam oczekiwanie, zapraszamy was do zajrzenia na SIO w poniedziałkowe popołudnie, gdzie czekać będzie na was mała niespodzianka.

Tymczasem godzina 13. A pierwotnie miało być około południa.
wg. sjp
popołudnie - czas następujący po południu i trwający do zmierzchu (https://sjp.pwn.pl/slowniki/popo%C5%82udnie.html)
więc trochę czasu jeszcze mają xd
Też zerknąłem w okolicach 12, bo byłem świecie przekonany, że w komunikacie mówili o południu. Sprawdzam wiadomość, a tam popoludnie.
Efekt Mandeli, wszechświaty rówmnoegłe i chip w syropie na kaszel:)
sleepTill("12:00");
do {
yay |= checkRanking();
yay |= checkMySubmisstions();
yay |= checkForum();
yay |= checkQuestionsAndNews();
yay |= checkDashboard();
yay |= checkPotyczkiPage();
if (!yay) { tryToFocusOnWorkForAtLeast("15m"); }
} while (!yay);
wszyscy czytający to o 1am z mózgiem wypalonym przez 70h+ klepania przez ostatni tydzień nie byli już w stanie rozróżnić południa od popołudnia
Wiadomość się chyba jednak zmieniła, bo ja w mailu który dostałem mam jak byk 'około południa'. Przydaje się subskrypcja w 'Pytaniach i ogłoszeniach' do łapania organizatorów za słówka :)
literalnie rok 1984
Jak myślicie - co to może być za niespodzianka? Osobiście mam nadzieję, że pizza.
Sprawdzałem równo o 12, mam bardzo silnie wrażenie że akurat jak odświeżyłem ogłoszenie magicznie zmieniło się na "popołudnie", ale może to miliard godzin przed kompem zepsuł mi wzrok xd
Obstawiam omówienia zadań, zwłaszcza że organizatorzy coś nie odpowiadali jak na forum było pytanie o to :P
Do tych bardziej ogarniętych: czy coś przegapiłem czy wszyscy razem czekamy?
Mniej ogarnięty: Ja czekam XD
I zostaliśmy oszukani, jest już po popołudniu...
Ja też z tych mniej ogarniętych i też ciągle czekam xD Najgorsze że nie wiadomo gdzie tej niespodzianki się spodziewać więc co piętnaście minut przejście po podstronach SIO xD
W tym momencie to największą niespodzianką byłby jej brak :P Więc może o to chodziło organizatorom (?) :P
Może niespodzianką ma być to, że ocenianie rozwiązań jednak zajmie dłużej niż do dzisiaj?
Ale ta niespodzianka miała być miła...
Też mi się tak wydawało, ale właśnie sprawdziłem, że teraz jest napisane nie "miła" tylko "mała".
Wiem! Z powodu protestów przeciw grudniowemu terminowi potyczki 2022 odbędą sie w Marcu (co da dobrych pare lat zanim przedyfundują spowrotem na grudnia).

Edit: pdf z niespodzianką już w plikach.