Temat: Podziękowania

Chciałem serdecznie podziękować organizatorom konkursu. W szczególności chciałem podziękować autorowi zadania drzewa czerwono-czarne, za zadanie które sprawiło mi dużo przyjemności. Gratuluję zwycięzcom oraz osobom z końca rankingu, którzy jak widziałem nie rezygnowali i do ostatniej rundy wysyłali swoje rozwiązania.

Ach! I choć wiem, że autorzy powiedzą że to przypadek... to nie mogę pozbyć się wrażenia że wiem o którym Karolu mowa w zadaniu Autostrady.
Również bardzo serdecznie dziękuję za Potyczki 2021. Było mi bardzo miło powrócić do lat liceum, ostatni raz na serio chyba brałem udzial w 2016 :)
Przedawkowałem matematyczne contesty na codeforces i atcoderze, więc brutalne kodzenie starych dobrych struktur danych było jak powiew świeżości.
Też się dołączam, bardzo ładne zadania, a rozwiązanie zadania Fiołki jest wręcz genialne. Nie wiem, jak co roku dajecie radę wymyślać tyle fajnych i trudnych zadań, ale gratulacje :)
Ja również dziękuję organizatorom. Podziwiam za wymyślenie tylu ciekawych zadań. Dla mnie poziom trudności zadań jest bardzo wysoki, ale w końcu o to chodzi, żeby zmierzyć się z czymś nowym i trudnym, a nie powielać stare sztuczki.
Dziękuję organizatorom za przygotowanie zadań. Naprawdę świetnie się z nimi bawiłem. Dziękuję również całej społeczności z forum, która tak licznie wrzucała testy, które niejednokrotnie ratowały mi skórę :]
Świetne zadania w tym roku. Trudność odpowiednia, czyli taka, że z zadaniem trzeba jakiś czas pobyć, żeby wymyślić. No i fajna zabawa z kodowaniem, jak się wala wiele rzeczy (jak np. w zadaniu Areny). Nie mówię już o tym, że niektóre zadania są bardzo życiowe - jak np. Autostrady ;-) Dziękuję bardzo.
Dołączam się do podziękowań. Świetne i oryginalne zadania. Dobra robota!
Też się świetnie bawiłem rozwiązując zadania – były bardzo ciekawe i na wysokim poziomie. Przygotowanie takich zawodów to dużo pracy (włącznie z cudowną niespodzianką) i serdecznie dziękuję organizatorom za ten włożony wysiłek.
Również dziękuję za organizację konkursu, zadania świetnie dobrane. Ale chciałbym jeszcze dorzucić jedną rzecz do podziękowań, a mianowicie książeczka z szkicami, za to mam ochotę podziękować raz jeszcze, napisanie takiej książeczki to dodatkowy wysiłek, a przecież i tak już sporo włożono w organizację konkursu.
Gdyby Potyczki były przez cały rok, to klepałbym zadanka przez cały rok. Zadania są świetne - problemy nie są przekombinowane, są dość elementarnie sformułowane i ich rozwiązania często są bardzo eleganckie i proste, że przyprawia to o szok, jak zobaczy się rozwiązanie, na które się nie wpadło... a jednak tak ciężko na nie wpaść, bo zawsze jest oryginalne.

Formuła Potyczek odpowiada mi idealnie - jest wystarczająco dużo czasu, żeby zastanowić się nad trudnymi problemami i zaimplementować trudne w implementacji zadanka - nie jest to klepanie prostych i powtarzalnych rzeczy na czas.

Zawsze po Potyczkach jestem podjarany i zaczynam robić zadanka na znanych stronkach contestowych i po 2-3 dniach mi się to nudzi - to nie to samo.

Omówienia zadań w PDF - super! Zwięzłe i bardzo przydatne.
Po raz drugi brałem udział w Potyczkach i znowu świetnie się bawiłem. Z dnia na dzień coraz cięższe zadanka, coraz więcej emocji...
Były to wspaniałe zawody! Dziękuję organizatorom za całą pracę włożoną w przygotowanie Potyczek 2021 i czekam z niecierpliwością na kolejną edycję :)