All messages

General: Formularz zgłoszeń pocztowych

Public message

Zgodnie z regulaminem ("Uczestnik korzystający z poczty zwykłej powinien umieścić rozwiązania wybranych przez siebie zadań za pomocą specjalnego formularza w SIO") można wysyłać swoje rozwiązania korzystając z właśnie udostępnionego formularza: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oi25-1/mailsubmit/

General: Reklamacje XXV OI - FAQ

Public message

Do czasu reklamacji jeszcze daleko, ale już zawczasu informujemy o najczęstszych pytaniach i wątpliwościach, jakie się wtedy pojawiają: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oi25-1/ca/136/ Życzymy Wam powodzenia na ostatniej prostej... i zachęcamy, żeby pisania rozwiązań nie zostawiać na ostatni moment, kiedy można je już wysłać tylko zwykłą pocztą. Wtedy dużo łatwiej o błąd.

Plan metra (pla): Poprawiony program sprawdzający i ponowna ocena rozwiązań

Public message

Informujemy, że zostały poprawione pewne usterki w programie sprawdzającym poprawność rozwiązań w zadaniu "Plan metra". Wszystkie rozwiązania do zadania "Plan metra" zostały ocenione ponownie. Autorzy programów, których wyniki na testach ocen uległy zmianie, zostali poinformowani o tym fakcie drogą mailową. Przepraszamy za usterki.

General: Poprawione paczki ocen

Public message

Do paczek ocen, zawierających testy przykładowe, zostały wprowadzone drobne poprawki techniczne. Najnowsze wersje można pobrać w zakładce Pliki.

Różnorodność (roz): Re: Ogarniczenie na m

Public message

> Czy w podzadaniu 4. należy założyć m<=6000? W 4. podzadaniu należy założyć, że m <= 3000, tak jak n. Przepraszamy za pomyłkę.

Plan metra (pla): Opisy testów ocen w treści zadania

Public message

Opisy testów 1ocen i 2ocen w treści zadania "Plan metra" nie pokrywały się z zawartością plików. Opublikowaliśmy wersję 1.1 treści zadania, w której te opisy zostały poprawione.

General: Warto przeczytać

Public message

Jeśli ktoś z uczestników jeszcze nie miał okazji przeczytać w tym roku "Zasad Organizacji Zawodów", to zachęcamy: http://oi.edu.pl/l/25oi_zasady_organizacji/

Prawnicy (pra): Odp: Wyjście

Public message

> Czy na wyjściu prawnicy mają być posortowani, czy jest to obojętne? Numery prawników można wypisać w dowolnej kolejności.

Plan metra (pla): Odp: n

Public message

n>=2

Plan metra (pla): Długość tuneli

Public message

W stosunku do treści zadania wydrukowanej na plakacie zostało dodane jedno uściślenie: długości wszystkich tuneli są dodatnie.