Temat: Wynik

Wiec pokazuje mi ze wszystkie testy program przeszedł na ,,ok" ale po ujawnieniu wyniku pokazuje 20 punktów a maksymalnie to 100 punktów jest.
To pokazuje, że twój program przeszedł wszystkie testy przykładowe, które są podane w zadaniu, a nie te punktowane. Otrzymałeś 20pkt, bo program przeszedł tylko kilka punktowanych testów.
Jakim cudem, skoro przeszedł wszystkie testy OK? Mam to samo w collatz - 20 pktów, a dwa testy są OK. I są tylko dwa testy pokazywane w zgłoszeniu. Nawet nie wiem, czy to przez coś z pamięcią czy czasem dla tych "niewidocznych" testów punkty zostały odjęte.
No własnie ten problem mam pewnie to zadanie jest mniej punktowane czy cos :/
Pewnie dla dlugosci np. 500 czas jest przekroczony...
Z tego co rozumiem wasze programy przeszły testy PRZYKŁADOWE, które nie są brane pod uwagę w końcowym wyniku. Na końcowy wynik składają się testy których nie znamy i aby uzyskać 100 pkt. program musi przejść je wszystkie (te testy (i czy program je przeszedł) będziemy dopiero znać po zakończeniu zawodów I stopnia). Wasze programy przeszły tylko niektóre, dlatego otrzymały taką punktację. Podsumowując: wasze programy przeszły wszystkie testy PRZYKŁADOWE, a nie wszystkie testy brane pod uwagę przy ocenie.
OK
Czy można prosić, żeby był wykaz testów których nie przeszedł dany program? Moja ostatnia wersja Collatza przechodzi na pewno na moim komputerze test powyżej M = 500 w 5s a uzyskuje tylko 20 pkt.
Niestety nie, na tym polega trudność, że nie widzisz testów, na których nie przeszedł dany program.
Będą dostępne dopiero po zakończeniu zawodów I stopnia.