Temat: Problem z zadaniem

Dzień dobry, wysłałem zadanie biegacze to sprawdzenia, lecz w statusie pokazuje mi: Wstępne sprawdzanie: błąd. Po rozwinięciu błędu pokazuje mi dziwne komunikaty takie jak:
0a wczytano EOF, a oczekiwano '2'
0b wczytano EOF, a oczekiwano '1'
0c wczytano EOF, a oczekiwano '0'
0d wczytano EOF, a oczekiwano '1'
0e wczytano EOF, a oczekiwano '0'
0f wczytano EOF, a oczekiwano '133'

czemu wczytano EOF?
input jest pusty.
?
Nadal czekam na odpowiedź....
Prawdopodobnie oznacza to, że Twój program nic nie wypisał.
To, co "wczytano", oznacza to, co wypisał Twój program (EOF czyli end of file), a to, co "oczekiwano" oznacza, co powinien wypisać Twój program. edit: end of file, przepraszam, głupia pomyłka
Mi w zadaniu "Biegacze" na testach w SIO2 wychodziły jakieś dziwne liczby (powyżej 4 milionów) a na ideone wychodziło dobrze, dlaczego tak się dzieje?
Znalazłem błąd - nie dałem wartości zmiennej którą na końcu wypisuję. Jednak czemu na ideone działało bezbłędnie?
EOF to nie jest End of Line, tylko End of File. Ostatnia literka się nie zgadza.

https://pl.wikipedia.org/wiki/EOF

Może wczytano EOF, bo wyjście jakimś sposobem jest puste albo coś dziwnego dzieje się z SIO2. Kiedy pisałam własne testy do Wioski Logiki i spróbowałam je uruchomić, otrzymywałam błędy typu „Unexpected EOF while parsing” (chociaż to może coś trochę innego). Okazało się, że niektóre pliki .in były puste – zapomniałam o tym, żeby wkleić do nich dane testowe.

Prawdopodobnie program sprawdzający wczytał puste wyjście. Być może to błąd systemu, a nie samego programu – chociaż u mnie po przesłaniu wszystkie testy do zadania Biegacze poszły dobrze.