Temat: Wynik w IDE nie zgadza się z wynikiem w SIO.

W zadaniu Wioska Logiki (który rozwiązałem w Python 3.9.0 Shell) wynik się zgadza z wynikiem w przykładowych zadaniach, kiedy testuje kod.
Lecz za każdym razem jak załadowuje do SIO, normalnie lub próbnie, wynik jest zupełnie inny, brakuje jednej linijki wyniku.
Mam podobny problem tyle że w zadaniu biegacze. Jak testuje mój program wyniki są takie jak powinny być, ale gdy wysyłam rozwiązanie pokazie jakieś dziwne wyniki i niepoprawność.
Znalazłem problem - nie przeczytałem zadania i nie wiedziałem że trzeba w jednej linijce. Może w biegaczu, też coś takiego jest. Lecz wciąż jaki powinien być format (dwie spacje, zero spacji) w Wiosce Logiki
Mi również w biegaczu wyskakuje błąd, w ideone wyniki wychodzą normalnie, a tutaj w przykładowych testach: w teście 0a wychodzi zamiast 2 4832770, w 0b zamiast 1 4832769, w 0c zamiast 0 4832768, w 0d zamiast 1 4832770, w 0e zamiast 0 4832768, a w 0f zamiast 133 4832901. Dlaczego tak się dzieje?
Jednak już znalazłem błąd, na początku zmiennej która przechowuje ile jest sposobów nie dałem wartości i była losowa.