Temat: Testy

Ale daliście kozackie zadanie testowe :-)

Testy tutaj:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/82366/slo.rar

Niech ktoś potwierdzi, bo aktualnie leżę w szpitalu na prochach i nie gwarantuję że się nie kropnąłem dla dużych liczb (sprawdzałem na kartce dla małych i się zgadzało). Miłego kodzenia!
Nie wiem, czy poprawny mój program, ale moja odpowiedź na test02.in inna. Jak u innych?
test02.in - u mnie odpowiedź

ababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababcbabcbacacbc
Ja mam

ababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababcbabcbacacbc

Tak ogólnie to fajne zadanie. W próbnej rundzie spodziewałem się, jak to zwykle bywało, czegoś w stylu 'wypisz ala ma kota', a to zadanie spokojnie mogłoby być w puli zadań B.
Potwierdzam „ababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababcbabcbacacbc” plus resztę outów z paczki.
Poprawiłem paczkę - ten out był z innych danych, sorka, łapka mi się obsunęła na klawiaturze przy pakowaniu :-) W każdym razie reszta testów wydaje się ok. Jeżeli to jest testowe, to ciekaw jestem co dadzą w tym roku na A :-D
W tym roku najtrudniejsze zadanie w konkursie będzie właśnie próbne. Niestety jest tak trudne, że nie potwierdzam :/ A nie chcę przez nie także skończyć w szpitalu na prochach - poświęcenie godne podziwu, dla autora wątku.

Edit - potwierdzam, obyło się bez szpitala :)
Jeżeli to zadanie ma być najtrudniejsze, to nie musiałbym martwić się że nie zdążę na czas
Potwierdzam poprawioną paczkę.
Również potwierdzam aktualną paczkę.
Potwierdzam wszystkie testy.
Potwierdzam aktualne testy.
7/10 - niedokładny jeden if i w paru testach wypluło c zamiast b jako pierwszą literę :/

Na pocieszenie pozostaje myśl, że było to najtrudniejsze próbne zadanie ever, więc nie jest najgorzej. Może rozproszone pójdzie lepiej. Nie klepałem w zeszłym roku, więc będzie to moje pierwsze podejście.

Pozdrawiam