Thread: Poddrzewo [A] - zakaz testów

W treści znajduje się informacja "Ze względu na specyfikę zadania, jurorzy podjęli decyzję, że w przypadku tego zadania na forum nie można dzielić się testami. W dziale Pliki można znaleźć za to paczkę z kilkoma testami przygotowanymi przez jurorów.".

Jeśli ktoś lubi pisać "potwierdzam testy" (jak zawsze na forum w poprzednich latach), to można to tu zrobić. Nie można jednak wrzucać swoich testów.
Wrzucam paczkę od siebie:

https://tinyurl.com/2fcpre6

ktoś potwierdzi?
Potwierdzam.
Ale jak już znajdę najlepsze drzewo, to niedźwiedź mnie nie zje?
Nie potwierdzam outów Radeusza i Soko, mój program w ostatnim teście zmienia o jedną wartość mniej. Ktoś potwierdzi?
To oburzające. Jak można tak jawnie łamać regulamin i to tuż pod ogłoszeniem, że nie wolno umieszczać testów?

Testy są przecież umieszczone w komentarzu pod linkiem załączonym przez Mateusza.
Mam nadzieję, że za taką bezczelność nastąpi natychmiastowa dyskwalifikacja tego zawodnika, który nie ma żadnego szacunku do tych zawodów.
A może to ty je tam wrzuciłaś, bo chcesz żeby zdyskwalifikowano twojego rywala? O_o
Dla mnie to jest komiczne, że organizatorzy ogłaszają coś takiego a potem nawet nie fatygują się moderować wątku na forum :)
@Kamil Łopuszański

Jeśli.
Potwierdzam testy od jurorów, nawet sobie to rozrysowałem.
pV=nRT

This post was hidden by the contest administrator

Prosimy nie pytać o odpowiedzi do testów. To pochodzi pod zakaz dzielenia się testami.
A można chociaż wiedzieć czy odpowiedzi w paczce na 100% są najlepsze możliwe?
Tak. Odpowiedzi w paczce są poprawne.
Polecam te testy:
https://tinyurl.com/yb2xjy82
czyli opcji rozwiązania jednego testu jest mnóstwo tak?
Jeśli istnieje wiele rozwiązań, to tak.
---koniec---
Tak, to była odpowiednia proporcja pomyślenia do kodzenia...
Też robiliście zawsze drzewa o rozmiarze 2?
Ja tak
Tak
uhh, zabraklo pewnosci siebie. uznalem takie rozwiazanie za nieprzystajace do standardowej trudnosci zadan dywizji A :/
Na wzrost pewności siebie pomaga formalny dowód poprawności. ;)