Temat: Podziękowania

Ja tradycyjnie chciałem podziękować organizatorom, którzy włożyli bardzo dużo pracy w przygotowanie wspaniałych zadań, których rozwiązywanie sprawiło mi bardzo dużo przyjemności. Zadania takie jak Wersja dla profesjonalistów, Mędrcy czy Łamigłówka zapamiętam na pewno na długo. Smutno mi jedynie z tego powodu, że na żadnym innym konkursie nie uświadczę tak wspaniałych zadań i na kolejne potyczki będę musiał czekać rok :) Pozdrawiam i podziwiam waszą pracę Panowie! :)
Ja również dziękuję organizatorom za przygotowanie świetnego konkursu. Była to rozrywka intelektualna na najwyższym poziomie. Podziwiam umiejętność wymyślenia tak trudnych, ale i wdzięcznych zadań.
Wiadomo. Mateusz Radecki koks, że takie zadanka wymyśla i przygotowuje.

Dziękuję wszystkim organizatorom!
Ja tez dziekuje, swietnie sie bawilem
Również bardzo dziękuję za ten konkurs <3 Bardzo odpowiada mi ten format z 36/60h na serię zadań, jako że będąc raczej początkującym nie wpadam na rozwiązania zbyt szybko, a implementuję je jeszcze wolniej :P Tu nie muszę się stresować z pisaniem rozwiązań w kilkadziesiąt minut.

A, i dzięki opracowaniom zadań otworzył się przede mną kolejny wymiar algorytmiki xD - nie miałem pojęcia, że są techniki optymalizacji DP i że można ich często używać zamiast za każdym razem liczyć na genialne olśnienia jak przyspieszyć algorytm.
Również bardzo dziękuję za zorganizowanie tegorocznej edycji. Mimo że mam niedużą styczność z competitive programming, to jednak co roku nie potrafię nie wziąć udziału, tak mi się to zawsze podoba. Jest to dla mnie już taka mała tradycja przed świętami, która mi się zawsze bardzo miło kojarzy. :)
Mam taką samą sytuację jak przedmówca - obecnie Potyczki to obecnie praktycznie jedyne zawody algorytmiczne, w których staram się uczestniczyć. Ciekawe zadania i dużo czasu do namysłu (ale bez przesady, bo to tylko tydzień z życiorysu) to jest to, co mi bardzo odpowiada. Dziękuję organizatorom za kolejną możliwość sprawdzenia swoich umiejętności (które jak zwykle okazały się zbyt niskie :D ).
Również dziękuję wszystkim organizatorom!

Wspaniała zabawa pomimo wyjętego tygodnia z życia! ;-)