Ostatnie posty

@Michał Praszmo: Nie potwierdzam tych outów, zaprzeczenia nie zaryzykuję - na taki format wejścia musiałem zmienić trochę kodu i mogłem coś zepsuć, bo robiłem to na szybko... albo mogę po prostu wszystko mieć źle.
Tutaj są moje outy do małych testów:
https://db.tt/HjkjA4d4 NIEPOPRAWNE

Nie jestem nich ani trochę pewny więc dobrze by było jakby ktoś potwierdził/zaprzeczył :)

//Jeśli testy się okażą poprawne i będzie potrzeba to mogę wrzucić średnie i duże.
Jak wrócę ze szkoły to Wam wrzucę duże testy na jakiś normalny hosting. I również prosiłbym o outy :)
Dominik Klemba: Nie byłem w stanie ściągnąć tych dużych testów, prędkość była rzędu 20KB/s i co chwila przerywało połączenie, a ta strona ewidentnie nie umożliwia wznawiania ściągania. Choć zastanawiam się teraz, czy nie o to właśnie autorowi chodziło…
Bruno Pitrus: Nie rozumiem w czym takie strony są gorsze? Nie wymagają rejestracji (tak to plus), speedyshare nie rzuca Ci na pół ekranu obrazka telefonu z jakimś dzieciakiem. (Właśnie wszedłem w pierwszy link wyszukiwania Google dla "SkyDrive" i zostałem odrzucony natłokiem reklam/obrazków/cokolwiek a najistotniejszy wydawał się jakiś dzieciak na telefonie). Na speedyshare nie jest wymagane zaakceptowanie skryptów serwerów trzecich.
I w sumie szczerze zastanawiam się, dlaczego miałoby mi opłacać się zakładać konto gdzieś aby wgrywać testy na forum OIa.
Hmm, mam prośbę, wrzuciłby ktoś swoje testy ze swoimi outami? Bo ja jakoś nie umiem tych outów generować, a chciałbym sprawdzić zadanie. Albo ktoś mógłby wrzucić tylko swoje outy do tych testów co są powyżej?
Zastanawia mnie czemu ludzie wciąż używają takich stron skoro skoro są usługi typu SkyDrive…
Okej, chciałem się tylko upewnić ^^
U mnie: pie_10: 0.641s, pie_1: 0.064s
potwierdzam zest1, zest2 potwierdzam do testu 10000, zest3 i zest4 do testu 2000, reszty nie sprawdzałem ale pewnie też bym potwierdził :D
Potwierdzam
Войтек, ведь это былo 2 октября! Каково календара ты используешь? :Д
Możecie reuploadować? Bo mi nie pobiera.
oitimetool. :)
Testy robicie za pomocą skryptu ocen czy za pomocą oitimetoola?