Ostatnie posty

Potwierdzam
Potwierdzam.
Potwierdzam
Potwierdzam, (pie_10: ~0.1 pie_1: ~0.01)
Potwierdzam i ośmielam się wrzucić trochę swoich, losowych:
zest1: p = 2
zest2, zest3, zest4: p = 3 i coraz większe n
https://www.dropbox.com/s/5qwvowfzmk692iu/CZAR_TESTY.zip?dl=0
może nie zbugowałam xd
Dzięki, akurat tą stronę kilka dni temu przeglądałem. Wówczas niezbyt mi pomogła, ale postanowiłem zainstalować Linuksa na VirtualBoxie, a następnie CodeBlocks (Visual Studio jest o niebo lepsze, ale jest tylko na Windowsa :P). O ile na Windowsie wszystko działało (bez względu na kompilator, sprawdzałem na gcc dla wina i też działało), to na Linuksie faktycznie nie chciało. Nie wiem dokładniej co powodowało błędy (bo przerobiłem niezłą ilość kodu), ale ostatecznie wyszło, że w makrze, które stosowałem, pomyliłem współrzędną x, ze współrzędną y, przez co program edytował elementy znajdujące się poza zadeklarowaną tablicą. Teraz wszystko działa :). Dzięki za zainteresowanie :D Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
Jan Omeljaniuk: Dzięki za testy. Na małych i średnich czasy rzędu tysięcznej sekundy. Duże chcą pobierać się 2h. to je sobie odpuszczę.

Michał Górniak: Z tymi wszystkimi możliwymi outami to był żart. Lepiej skorzystaj z testów Janka i podaj swoje outy. Albo wygeneruj własne testy i wrzuć ze swoimi outami. Pewnie ktoś Ci potwierdzi.
Najlepiej ze wszystkimi outami, jeśli ktoś może.
Z wszystkimi możliwymi outami, bez outów? A może jeszcze inaczej?
Nie! Funkcje są jak najbardziej dozwolone. Trzeba tylko z nich poprawnie korzystać. Nie używam lokalnie oficjalnej sprawdzaczki, ale nie widzę powodu, przez który funkcje (a tym bardziej return w nich) mogłyby powodować błędy. Jesteś pewien, że błąd nie leży po Twojej stronie?
Jak w temacie, wrzuci ktoś paczki testów do potwierdzenia?
I wszystko jasne :D
W sieci znajduje się omówienie zadania kwadraty.
https://www.youtube.com/watch?v=eZq2168BJOU

Oczywiście zachęcam do nieoglądania i samodzielnej pracy. Tak tylko Wam mówię, że jest.