Ostatnie posty

Potwierdzam pierwszy test
Mam wrażeniu Jarku że zupełnie nie przeczytałeś mojego posta. Chcesz mnie przekonać do tego, że C++ nie jest używany w firmach kontrując mój argument tym, że swój ranking niby bazowałem na jakichś studiach. Otóż nie. Napisałem wyraźnie, że chodzi mi o firmy, w których pracowałem. Jeżeli przy takim fakcie, że znaczna część Facebooka czy Nvidii pracuje w C++ dalej chcesz mnie przekonywać, że C++ nie używa się komercyjnie w ogóle, to ciężki mi dyskutować.

Ponadto piszesz "Jako programista javowy wziąłem udział w tym konkursie tylko dlatego, że kiedyś pisałem w c++ i mam już jakieś pliki, z których mogę kopiować szablony.". Wydaje mi się, że "#include<iostream> using namespace std; int main() { cout<<"Hello world\n"; }" starcza jako "szablon". Być może miałeś na myśli jeszcze jakieś podstawowe konstrukcje takie jak for, cin, używanie STLa czy cokolwiek. Jeżeli nieposiadanie takiego szablonu jest w stanie Cię powstrzymać to jesteś mało zaciekłym zawodnikiem, bo to wszystko znajduje się natychmiastowo w Googlu. Ja Pythona używam bardzo rzadko, ale czasami ze względu na potrzebę operowania na dużych liczbach mi się zdarza i nie mam dużego problemu z tym, że zawsze muszę sobie przypomnieć Googlem jak się tam wczytuje liczbę itd.

A wspieranie PHP na PA to jakby dopuścić na zawodach w tenisie stołowym odbijanie piłeczki butem zamiast paletką. Może ktoś tak lubi, ale na pewno nie jest to target tych zawodów.
Potwierdzam słowa Wojtka (i pierwsze kilka testów).
Użycie std::random_device (odruchowo używane jako seed dla generatorów pseudolosowych) zdaje się powodować wyrzucenie signal 6 na sprawdzarce.
Nie jest to problem przy zadankach, ale chyba warto wspomnieć o tym w ustaleniach technicznych, razem z innymi 'nie rób'.
^No, kiedyś to było
Trzeba trochę uważać, bo napisałem "dobry" program, który w ogóle nie czytał wejścia. Tzn. u mnie czytał, a na sprawdzarce nie. Całe szczęście puściłem próbne uruchomienie. Ostatecznie spasowało mi takie rozwiązanie, które spokojnie mieści się w limicie czasowym:

char ch;
if (scanf("%c", &ch) != 1)
break;
Rok temu to były potyczki, wtedy na tym miejscu była mozaika XD
O ile się nie pogubiłem przy testowaniu, to potwierdzam wszystko.
Potwierdzam.
U mnie też identycznie :)
No jest, gapa ze mnie. Należy ją po prostu usunąć, out będzie taki sam
Co do cyferki.
To ja jeszcze coś z małym outem:

In:
6
493 -496 -499 488
-500 -500 -500 -498
-498 -497 499 500
-496 399 498 -250
-499 -499 -499 -500
-500 500 500 -500
Out:
0.0000007518789
@Konrad Paluszek
Twój test jest chyba niezgodny ze specyfikacją, bo masz podwójną krawędź 12->34.
Raczej nie możemy mieć krawędzi wielokrotnych?
Yup ლ(╹◡╹ლ)