Ostatnie posty

Mogłoby się zgadzać, limity też jakieś większe xd
Ile wam działa czasu na teście Łukasza Kalinowskiego? U mnie na testrunie 1.21s.

Wiadomość została ukryta przez administratora.

Przy takim obrocie spraw to ja bym już klepał rozwiązanie takiego zadania w wersji rozproszonej, aby nie tracić czasu jutro
A jak się Ciebie Marek rok temu pytałem to za nic mi nie chciałeś powiedzieć cri :<
Z trzeciej, sorki.
Chyba z 6.
Potwierdzam wszystko
Ja zawsze robiłem to tak:

(ulimit -v 4096; ./program)

W ten sposób ustawiamy limit pamięci w subshellu (tworzonym przez otoczenie komend w nawiasy), pozostawiając w spokoju limit pamięci głównego shella.
W treści zadania jest napisane, że jest to zadanie z rundy czwartej. Jednak znajduje się ono w kategorii zadań z rundy trzeciej. Z której rundy jest to zadanie?
https://oi.edu.pl/l/srodowisko/
Możesz pobrać sio2jail ze skryptem, w skrypcie możesz ustawić limit pamięci.
Temat jest spoko, nie usuwamy.
Czy ktoś wie, w jaki sposób łatwo ograniczyć ilość pamięci dla programu w cpp (na linuxie)? Próbowałem ulimit -v 4096, ale to chyba ogranicza też pamięć konsoli (i ją zamyka) oraz ustawiania:
struct rlimit limit;
limit.rlim_cur = 1024 * 1024 * 4;
limit.rlim_max = 1024 * 1024 * 4;
setrlimit(RLIMIT_AS, &limit);

które wydaje się, że ustawia limit, ale dopiero od momentu wywołania (globalne zmienne nie wchodzą do tego limitu), więc nie jest dokładne.

@Ogranizatorzy: usuńcie jeśli uważacie, że to część konkursu; podejrzewałem, że nie.
uhh, zabraklo pewnosci siebie. uznalem takie rozwiazanie za nieprzystajace do standardowej trudnosci zadan dywizji A :/